Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizema FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Düzce
İlçe:Merkez
Adres:Aziziye Mah. Eski Tekavil Yolu 2. C Blok
Telefon:0 (380) 525-0003
40.84036131.140970

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2007 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hekimlerinin ortaklığıyla kuruldu. Sağlık Bakanlığından ruhsat alarak ve Sosyal Güvenlik Kurumuyla anlaşma yaparak faaliyetine başladı. 2012 yılında bünyesine psikiyatri branşını da ekleyen kurumumuz halen devlet hastanesi acil servisi karşısında 27 kişilik güçlü kadrosuyla Düzce ve çevresine hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Düzce şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Oray Diyaliz Merkezi

30 metre uzaklıkta

Aziziye Mah. Eski Tekavil Sok. No:2

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

120 metre uzaklıkta

Aziziye Mah. Hastane Cd.

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

510 metre uzaklıkta

Aziziye Mh. 932.Sk. No:6

Düzce Göz Merkezi

780 metre uzaklıkta

Kültür mah. Eski İstanbul cad. No:126

Düzce Güneş Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Mehmet Akif Cad. Ömer Seyfettin Sok. No:16