Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi
Kurum Adı:Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Eyüp
Adres:Merkez Mah. Belediye Cad. Açelya Sok. No:1/A
Telefon:0 (212) 322-5660
41.17959428.885913

Kurum Hakkında

öktürk Tıp Merkezi, 1200 m² fiziki alana sahip olup, hafta içi ve hafta sonu 08:30 - 23:00 saatleri arasında 15 branşta hizmet vermektedir.

Aile hekimliğinden, check up programına kadar Göktürk ve çevresinin sağlık ihtiyaçlarına yönelik tıbbi hizmetler sunan merkezde; kulak burun ve boğaz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, göz hastalıkları, dermatoloji, genel cerrahi, iç hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, beslenme ve diyet, ağız ve diş sağlığı, çocuk hastalıkları, radyoloji ve meme kliniği alanlarında hizmet veriliyor.

Ayrıca merkezde; bölgesel zayıflama, çatlak tedavisi, medikal el ve ayak bakımı, lazer epilasyon ve terleme tedavisi gibi hizmetler sunuluyor.

Haftanın 7 günü hizmet veren merkezin, uluslararası standartlardaki acil servis ünitesinde gereken her türlü ilk müdahale yapılabiliyor.

Tıbbi Birimler
 • Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Beslenme ve Diyet
 • Check-Up Merkezi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları
 • Meme Kliniği
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Radyoloji

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi, İstanbul ili Eyüp ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi

350 metre uzaklıkta

Merkez Mh. Göktürk Cd. No:25/A Göktürk

Güçlü Tıp Merkezi

8 km. uzaklıkta

Cebeci Mh. 1. Cebeci Yolu

Bahat Hospital Hastanesi

8.4 km. uzaklıkta

Eski Londra Asfaltı No:653

Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi

8.5 km. uzaklıkta

Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:30

Toplum Tıp Merkezi

8.6 km. uzaklıkta

Gazi Mah. İsmetpaşa Cad. No:44

Medigold Tıp Merkezi

8.7 km. uzaklıkta

Sultançiftliği Mh. Eski Edirne Asfaltı No:623/A