Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:30
Telefon:0 (212) 667-0012
Web Sitesi:dmed-healthcare.com.trHata Bildir
41.10497628.864591

Kurum Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezimiz 44 hasta yatak kapasitesi ile Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, İstanbul’un 20 km’den daha az kuzeyindedir. Türkiye çapındaki tüm Diyaliz kliniklerimiz, tıp alanında uluslararası standartlarda çalışmakta ve sigorta şirketi SGK ile anlaşmaları bulunmaktadır. Tüm üniteleri TV ekranlı ve ücretsiz internet hizmeti sunan 39 ünitesi ile hizmet vermektedir. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İstanbulum Tıp Merkezi
Özel İstanbulum Tıp Merkezi
300 metre uzaklıkta
Özel İstanbulum Tıp Merkezi 2000 yılında uzman doktorlar tarafından dürüst, kaliteli, uygun fiyatlarla insani, ilmi ve ilkeli bir hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur.
Özel Sultangazi Bahat Hastanesi
Sultangazi Bahat Hastanesi; 92 yatak kapasitesi ve 39 hekim ile 8.000 metrekare kapalı alanda, 230 çalışanıyla hizmet vermektedir. 18 kuvözlü yenidoğan ünitesi, 8 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathanesi bulunan ha
Özel Güçlü Tıp Merkezi
Özel Güçlü Tıp Merkezi
439 metre uzaklıkta
Özel Güçlü Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak Sultangazi halkına hizmet sunmaktadır.
Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ilk şubesi olan Sultangazi şubesi 2008 yılında hizmete açılmıştır. Merkezimiz ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir.
Özel Medigold Sultan Hastanesi
Özel Medigold Sultan Hastanesi
620 metre uzaklıkta
Sultangazi bölgesinde hizmet veren Medigold hastanesi tıbbi birimleri ile birlikte en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.
Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2019 yılında da açılışı yapılan ve 3 bloktan oluşan 169345 m2 kapalı alana sahip Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplam 700 tescilli hasta yatağı ve 180 yoğun bakım yatağı yer almaktadır.
Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi
Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi, Esen Sağlık Hizmetleri bünyesinde Sultangazide faaliyet göstermektedir.
Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi
Diyaliz merkezimiz resmi olarak 2006 yılının başında Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi olarak Sultangazi'de hizmete başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉