Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1
Telefon:0 (212) 667-3535
Web Sitesi:esnan.com.trHata Bildir
41.09968528.862793

Kurum Hakkında

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ilk şubesi olan Sultangazi şubesi 2008 yılında hizmete açılmıştır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezlerimizde; oral diagnoz ve radyoloji (ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti (tel tedavisi), konservatif diş tedavisi (diş dolgusu), endodonti (kanal tedavisi), pedodonti (çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji (diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir.

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam edecektir.

Sloganımız "Ağzınıza sağlık", hedefimiz erken teşhis, parolamız hizmet vermek, sorumluluğumuz bilinçlendirmek, standardımız yüksek teknoloji ve maksimum hijyen, gayemiz memnun etmek, beklentimiz gülümsetmek.

Tedavilerimiz
 • Cerrahi Tedaviler
 • İmplantoloji
 • Ortodonti
 • Estetik Diş Tedavileri
 • Genel Anestezi
 • Pedodonti
 • Kuron Köprü Protezler
 • Total Parsiyel Protezler
 • Konservatif
 • Endodonti
 • Diş Beyazlatma
 • Periodontal Tedaviler

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İst Bayrampasali
★★★★★
Mrb Esnan diş hastanesi öncelikle şunu belirtmek isterim ben bura bir diş hastanesi deyil ençok bir dayanışma güleryüz bir aile ortam samiyet gördüm. Sevgili Semih bey ve asistanı. Birsen hanim verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim günlerdi korkdum ağrı cekdim acı. Ben bilirm ama şimdi Esnan var Semih bey ve Birsen hanım çok güvendim canımı teslim edecem insanlar. Dişlerim kirliydi gulemiyordum utancımdan şimdi sayelerinde inadına gülüyorum olumsuz bişey olsada bu gülüşünü bu iki değerli hanım ve beyefendiye borçluyum iyki varsınız sizleri iyi tanıdım bir sorsa esnan diyecem tek parmakla gösterilecek yer nazarımda.

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medigold Sultan Hastanesi
40 metre uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Eski Londra Asfaltı No:608
İstanbulum Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
Sultançiftliği Mh. Eski Edirne Asfaltı No:623/A
Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi
610 metre uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:30
Sultangazi Bahat Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Eski Londra Asfaltı No:653
Sultangazi Diyaliz Merkezi
760 metre uzaklıkta
Sultançiftliği Mah. 7. Sokak. No:1
Şafak Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
50. Yıl mah. Orhangazi cad. 2161 sk. No:27