Özel İstanbulum Tıp Merkezi

Özel İstanbulum Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbulum Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Sultançiftliği Mh. Eski Edirne Asfaltı No:623/A
Telefon:0 (212) 476-4500
Web Sitesi:www.istanbulumtipmerkezi.com.trHata Bildir
41.10339728.861675

Kurum Hakkında

Özel İstanbulum Tıp Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel İstanbulum Tıp Merkezi 2000 yılından itibaren Eski Edirne Asfaltı No:623 Sultangazi adresinde hizmet veren, uzman doktorlar tarafından dürüst, kaliteli, uygun fiyatlarla insani, ilmi ve ilkeli bir hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Merkezimizde ayakta ve yataklı tedavi, doğumhane, ameliyathane, röntgen ve laboratuvar hizmetleri güçlü teknik kadro ve en son tibbi cihazlarla yürütülmektedir.

Amacımız; kaliteli hizmet kadrosu, modern tibbi cihazlar ve insana özel hizmet verebilme amacıyla dürüst, kaliteli ve ekonomik hizmet sunabilmektir. Değerli hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde merkezimizden ayrılması bizim için en büyük ödüldür. Günümüzün gelişen tıp teknolojilerini nitelikli hizmet anlayışıyla birleştirerek hizmet vermek, hastalarımıza faydalı olmak ve dolayısı ile memnuniyetlerini karşılamaktadır. Bu doğrultuda hekim kadromuzu, yardımcı sağlık personellerini ve diğer çalışanlarımızı farklılıklarından dolayı tercih etmek bununla birlikte bizleri tercih eden hastalarımıza bu farklılıkları yaşatmak prensibimizdir. Çalışan personellerimize uyguladığımız periyodik kurum içi eğitim seminerleri, uygulamalar ve hekim kadromuza verilen medikal seminerler bu prensibimize hizmet etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle uzun yıllar tüm hastalarımıza insancıl ve kaliteli tıbbi hizmet sunabilmeyi diliyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İstanbulum Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • ESWL
 • Çocuk Alerjisi
 • Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Erol Kut
İş evrakları için geldim özel sağlık kurulsun çalışanlar asık suratlı özellikle diyetisyen sekreteri ve kan almada ki arkadaş sanki beyin cerrahı o nasıl bir ego suratsızlık sanki kalp nakli yapacak havalar bir dünya. İşin özü yönetim çalışanları uyarması lazım geneli somurtkan.
Büşra Şekerci
★★★★★
İğne bölümündeki Ahmet abime çok teşekkür ederim onu çok sevdim iğneyi çok güzel vuruyo.
Zerrin Karacaoğlu
★★★★★
Baha bey'e işini güzel ve özenerek yaptığı için çok teşekkür ederim.
Kürşad Kuloğlu
★★★★★
Doktorumuz Ahmet Karataşa teşekkür ederiz..
Eşkiya Belgelerı Tarihin Şifrelerı
★★★★★
İyiki varsin Medigold... Eswl böbrek taşı kırma koordinatörü'ne sevgi ve saygılar.. Sayın Emin Karakuş'a sonsuz tşk..
Anıl Aşkin
Bu sabah eşimin 6.00 da diş ağrısı tuttu, hastaneyi aradığımızda diş doktorun az önce hastaneden çıktığını saat 09:30 da geleceğini söylediler. Bizde bunun üzerine 09:30 da hastaneye gittiğimizde doktorun yine yerinde olmadığını 11:00 civaını beyan ediirı geleceğini söylediler. Anlayacağınız o saate kadar eşim diş ağrısından kıvrandı. Hastane tabelasında da 24 saat esasıyla çalıştıklarını beyan ediyorlar. Bu nasıl sağlık hizmetidir anlayamadık...

Özel İstanbulum Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel İstanbulum Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 83 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi
Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezimiz 44 hasta yatak kapasitesi ile Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Diyaliz kliniklerimiz, tıp alanında uluslararası standartlarda çalışmakta ve sigorta şirketi SGK ile anlaşmaları bulunmaktadır.
Özel Sultangazi Bahat Hastanesi
Sultangazi Bahat Hastanesi; 92 yatak kapasitesi ve 39 hekim ile 8.000 metrekare kapalı alanda, 230 çalışanıyla hizmet vermektedir. 18 kuvözlü yenidoğan ünitesi, 8 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathanesi bulunan ha
Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ilk şubesi olan Sultangazi şubesi 2008 yılında hizmete açılmıştır. Merkezimiz ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir.
Özel Medigold Sultan Hastanesi
Özel Medigold Sultan Hastanesi
454 metre uzaklıkta
Sultangazi bölgesinde hizmet veren Medigold hastanesi tıbbi birimleri ile birlikte en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.
Özel Güçlü Tıp Merkezi
Özel Güçlü Tıp Merkezi
693 metre uzaklıkta
Özel Güçlü Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak Sultangazi halkına hizmet sunmaktadır.
Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2019 yılında da açılışı yapılan ve 3 bloktan oluşan 169345 m2 kapalı alana sahip Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplam 700 tescilli hasta yatağı ve 180 yoğun bakım yatağı yer almaktadır.
Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi
Diyaliz merkezimiz resmi olarak 2006 yılının başında Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi olarak Sultangazi'de hizmete başlamıştır.
Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi
Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi, Esen Sağlık Hizmetleri bünyesinde Sultangazide faaliyet göstermektedir.
Özel Şafak Tıp Merkezi
Özel Şafak Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Şafak Tıp Merkezi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İstanbulum Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉