Özel Medigold Sultan Hastanesi

Özel Medigold Sultan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medigold Sultan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Uğur Mumcu Mah. Eski Londra Asfaltı No:608
Telefon:4448364
Web Sitesi:medigold.com.trHata Bildir
41.09948528.863245

Kurum Hakkında

Özel Medigold Sultan Hastanesi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1999'da Özel İlgi adıyla yola çıkan Medigold Sağlık Grubu; yıllar içinde büyüyerek sağlık sektöründe hizmetlerine devam etmektedir. Özel İlgi Tıp Merkezi zamanla gelişerek Medigold Tıp Merkezi adıyla yola devam etmiştir. İnsana verdiği değer ile sektörde fark yaratmış ve bölgenin tercih edilen sağlık kurumları arasında yerini almıştır. Medigold Cerrahi Sağlık Grubu kaliteli sağlık hizmeti almanın istisnasız her bireyin en temel insani hakkı olduğu bilinciyle, evrensel tıp etiğinden asla ödün vermeden çalışır.

Medigold Cerrahi Sağlık Grubu, hastalara tıp biliminin bugün için geldiği noktada sağlayabileceği en kaliteli ve modern hizmeti eksizsiz sunmayı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı amaçlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medigold Sultan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Necla Demirtas
★★★★
Hastanenin başhekimi Baha bey çok kaliteli çok naif çok kibar bir doktor ilgili kendisine teşekkür ediyorum. Hastane ile ilgili bazen olumsuzluklarla karşılaşabiliyoruz zaman zaman fakat bunu dile getirdiğiniz zaman mutlaka ciddiye alıp ilgileniyorlar, olumsuzlukları olumlu duruma dönüştürüyorlar. Yıllardır tercih ettiğim bir hastane. 11 yaşındaki oğlumun da yıllardır doktorluğunu yapan Ahmet bey var. O da çok kaliteli çok bilgili çok ilgili bir doktor teşekkür ediyorum kendisine. Doktorlarımız genel olarak ilgili sekreterlikle laboratuvarda asistanlardan bazen şık olmayan davranışlar görebiliyoruz bunlara dikkat edilirse sevinirim genel olarak iyi bir hastane.

Özel Medigold Sultan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Medigold Sultan Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ilk şubesi olan Sultangazi şubesi 2008 yılında hizmete açılmıştır. Merkezimiz ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir.
Özel İstanbulum Tıp Merkezi
Özel İstanbulum Tıp Merkezi
454 metre uzaklıkta
Özel İstanbulum Tıp Merkezi 2000 yılında uzman doktorlar tarafından dürüst, kaliteli, uygun fiyatlarla insani, ilmi ve ilkeli bir hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur.
Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi
Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezimiz 44 hasta yatak kapasitesi ile Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Diyaliz kliniklerimiz, tıp alanında uluslararası standartlarda çalışmakta ve sigorta şirketi SGK ile anlaşmaları bulunmaktadır.
Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi
Diyaliz merkezimiz resmi olarak 2006 yılının başında Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi olarak Sultangazi'de hizmete başlamıştır.
Özel Sultangazi Bahat Hastanesi
Sultangazi Bahat Hastanesi; 92 yatak kapasitesi ve 39 hekim ile 8.000 metrekare kapalı alanda, 230 çalışanıyla hizmet vermektedir. 18 kuvözlü yenidoğan ünitesi, 8 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathanesi bulunan ha
Özel Şafak Tıp Merkezi
Özel Şafak Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
Şafak Tıp Merkezi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2019 yılında da açılışı yapılan ve 3 bloktan oluşan 169345 m2 kapalı alana sahip Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplam 700 tescilli hasta yatağı ve 180 yoğun bakım yatağı yer almaktadır.
Özel Güçlü Tıp Merkezi
Özel Güçlü Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak Sultangazi halkına hizmet sunmaktadır.
Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi
Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi, Esen Sağlık Hizmetleri bünyesinde Sultangazide faaliyet göstermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medigold Sultan Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉