Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi

Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Sultançiftliği Mah. 7. Sokak. No:1
Telefon:0 (212) 606-2620
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.09290628.863836

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz resmi olarak 2006 yılının başında Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi olarak Sultangazi'de hizmete başlamıştır.

Şifa Diyaliz Merkezleri kurucumuz Mustafa Ağır 2002-2005 yılları arasında hemodiyaliz tedavisi gormüştür. Diyaliz hastası olduğu yıllarda hem ozel sektor hem de SSK daki aksaklıkları ve eksikleri gormüş ve yaşamıştır. Ozel sektordeki yetersiz ve kalitesiz malzemeler, kalitesiz diyaliz süreleri, sağlıksız diyaliz ortamları hastaların sosyal haklarında bilgilendirilmemesi sorunlarının yanında bir de buna SSK da yaşanan eksiklikler ve yanlış uygulamalar eklenince bu çileleri birebir yaşayan bir hasta olarak kurucumuz kendisine bir soz vermiştir. Bir gün böbrek nakli olur sağlığıma kavuşursam, diyaliz merkezi kurarak diyaliz hastalarına hizmet edeceğim. Diyaliz merkezimde hastalarıma en iyi ve kaliteli diyaliz hizmeti sunacağım. Hastalarımın hem sağlık sorunları hem de sosyal sorunları ile yakından ilgileneceğim. Kurucumuz bu soz ve düşünceden yola çıkarak 2006 yılında Sultangazi'deki diyaliz merkezini açmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şafak Tıp Merkezi
520 metre uzaklıkta
50. Yıl mah. Orhangazi cad. 2161 sk. No:27
Medigold Sultan Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Eski Londra Asfaltı No:608
Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
760 metre uzaklıkta
Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
810 metre uzaklıkta
50. Yıl Mah. Mevlana Cad. A-2 Cd
İstanbulum Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Sultançiftliği Mh. Eski Edirne Asfaltı No:623/A
Safir Sağlık Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Esentepe Mahallesi C1 Cad. No:37/1