Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:50. Yıl Mah. Mevlana Cad. A-2 Cd
Telefon:0 (212) 475-5065
Web Sitesi:sultangaziadsh.saglik.gov.trHata Bildir
41.08823928.871296

Kurum Hakkında

Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde yapılan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmete açıldı. Sultangazi Bölgesinde 500 bin nüfusa hizmet verecek şekilde planlanan Sultangazi Ağız Diş Sağlığı Merkezi 4762m2 arsa üzerinde toplam 7.914 m2 kapalı alanda hizmet verecek. Yaklaşık 14 milyon 500 bin liralık yatırımla gerçekleştirilen ADSM’de 21 adet poliklinik odası ve 50 diş üniti bulunacak. Merkezin tam kapasite hizmet vermeye başlaması ile 70’i diş hekimi olmak üzere 241 personelin görev yapması planlanıyor. Beşyüzbin nüfuslu bölgede modern ağız diş sağlığı hizmetleri verilecek şekilde planlanan Merkezde, 24 saat acil servis hizmetinin yanında, engelli vatandaşlarımıza yönelik genel anestezi altında diş tedavisi hizmeti de verilecektir. Bir modern ameliyathane, iki cerrahi odası, üç hasta yatak odası ve diş protez laboratuvarının bulunduğu Merkezde, tüm birimlerin kullanılmaya başlaması ile günlük bin kişiye sağlık hizmeti sunulacak.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emine Oner
Aldığımız randevuları hekim kendi keyfine göre iptal ediyor ve randevu almakta zorluk çekiyoruz.

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şafak Tıp Merkezi
470 metre uzaklıkta
50. Yıl mah. Orhangazi cad. 2161 sk. No:27
Sultangazi Diyaliz Merkezi
810 metre uzaklıkta
Sultançiftliği Mah. 7. Sokak. No:1
Simge Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Karadeniz Mah. Mehmet Akif Cd. 1136 Sk. No:2
Safir Sağlık Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Esentepe Mahallesi C1 Cad. No:37/1
Medigold Sultan Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Eski Londra Asfaltı No:608
Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1