Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi

Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Esentepe Mahallesi C1 Cad. No:37/1
Telefon:0 (212) 606-0808
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.09833828.876934

Kurum Hakkında

Esentepe mahallesi c1 caddesi no:37/1 Sultangazi adresinde faaliyet göstermekte olan şirket adı Esen Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. tabela adı Özel Safir Sağlık Tıp Merkezidir. Şuan tıp merkezi olarak faaliyet sürdürmektedir. Cerrahi müdahale birimi ve doğum yapılamamakta SGK ile tam anlaşmalı toplamda 2 acil, 2 dahiliye, 2 çocuk hastalıkları, 2 kadın hastalıkları ve sağlığı, 2 genel cerrahi hastalıkları, 1 anestezi ve 1 adet kulak burun boğaz kadrosu tam zamanlı olmak üzere 1 adet kısmi zamanlı göz hastalıkları ve 1 kısmi zamanlı acil branşı ve bir adet tam zamanlı diş branşı bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Ayesh Waqar
Bebeğimle bu hastaneye gittiğim için üzgünüm. 500 lira aldı ve çocuk tedavi edilmedi. Deneyimlerimiz çok kötüydü. Bizim için çok kötü Safir hastanesi.
Pınar Öğretmen
★★★★★
Çocuk doktorunuz Medeni hocamizdan çok memnunuz. İlgisi ve güler yüzü bizi memnun ediyor hastaneniz bize uzak olmasina rağmen sırf Medeni hoca orada oldugu için geliyoruz...
Esra Yeşilkurt
Tabiri caizse kadın doğum Dr *** kesinlikle ordan gitmeli böyleleri yüzünden hastane kötü duruma düşüyo çok yazık aldığı para hak değildir konuşma tarzı bile çok yanlış kesinlikle hastaneye kaybettirdiğini düşünüyorum ki öyle olduğundan eminim doktorun iyi olması her zaman hastaneyi başarılı kılar ama böyle insanları asla görmek bile istemiyorum halden anlamayan ön yargılı şahsi hareket eden bencil bir insan Çok yazık o kadar laf söyleyip bir de aynı ilacı yazması yok mu allahım sen görüyorsun kimlere kaldık.
Kubbei Hadra
★★
Kutluhan hoca ve laboratuarda Mesut kardeş hariç tüm ekip beş para etmez, kendilerini bi halt sanan suratsız sevimsiz calışanlar.
Mevlüt Tokur
★★★★★
Katip hoca bir numaralı doktordur
Nadir Yılmaz
★★★★★
Hastanenize iki defa geldim ikisindede taş düşürüyordum bir keresinde gece geldim birşey anlamadım ama geçen çarşamba geldiğimde çok memnun kaldım. Katip hocamı çok sevdim Allah hastalık vermesin ama dermansızda bırakmasın. Böyle hocalar sayesinde derman bulacağımıza gönülden inanıyorum. Katip hocam ilginize çok teşekkür ederim belki beni hatırlarsınız böbrek taşı düşürdüm çankili maruflu nadir yılmaz çok teşekkür ederim

Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
840 metre uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Belediye Sok. No:7
Şafak Tıp Merkezi
880 metre uzaklıkta
50. Yıl mah. Orhangazi cad. 2161 sk. No:27
Medigold Sultan Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Eski Londra Asfaltı No:608
Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
50. Yıl Mah. Mevlana Cad. A-2 Cd
Sultangazi Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Sultançiftliği Mah. 7. Sokak. No:1