Acıbadem International Hastanesi

Acıbadem International Hastanesi
Kurum Adı:Acıbadem International Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Istanbul Caddesi No:82 Yeşilköy
Telefon:0 (212) 468-4444
40.95916828.835160

Kurum Hakkında

Türkiye’nin modern sağlık hizmetleri alanında ilklerinden olan ve International Hospital markasıyla 1989 yılında hastalarını kabul etmeye başlayan hastane, 2005 yılında Acıbadem Sağlık Grubu’na katıldı. 2014 yılında Acıbadem International Hastanesi adıyla hizmet sunmayı sürdüren hastane, açıldığı günden bu yana yabancı uyruklu hastaların da başvurdukları bir adres haline geldi.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında; Acil, Çocuk Kardiyolojisi, Doku ve Organ Nakli, Kardiyoloji ve KVC alanlarında anlaşmalı olarak hizmet sunuyor.

Acıbadem International Hastanesi’nin tanı ve tedavi birimlerimde kullanılan medikal cihaz parkında Meme Ultrasonografi ve Doppler, Tüm Vücut MR, Kardiyak Tomografi, Telemetri Sistemi, 3 Boyutlu Panoramik Röntgen ve CEREC cihazı yer alıyor.

Organ Nakli Merkezi birimi kapsamında böbrek nakli konusuna yoğunlaşan International Hastanesi’nde Kalp Sağlığı, Tüp Bebek ve Meme Sağlığı alanında yoğunlaşmış tıbbi birimlerde hizmet veriliyor.

Tıbbın birçok branşında hizmet sunmayı sürdüren hastanede Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Nükleer Tıp, Radyoloji, Menopoz Polikliniği birimlerinin yanı sıra Ayaktan Kemoterapi Ünitesi, Uyku Laboratuvarı ve Kateter Laboratuvarı da bulunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Hematolojisi
  • Çocuk Onkolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Organ Nakli

Acıbadem International Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Acıbadem International Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Acıbadem International Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Acıbadem International Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Acıbadem International Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Acıbadem International Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeşilyurt Polikliniği

420 metre uzaklıkta

Yeşilyurt Fener Caddesi No:1 Kat:2/1

Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi

600 metre uzaklıkta

Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Caddesi No:25/1

Çamlık Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:46

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Fişekhane Cad. Sporcu Sokak. No:1/A

Dünyagöz Hastanesi Ataköy

3.6 km. uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy

Dentistanbul Bakırköy Polikliniği

3.7 km. uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2

Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi

3.7 km. uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19