Acıbadem International Hastanesi

Acıbadem International Hastanesi
Kurum Adı:Acıbadem International Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Istanbul Caddesi No:82 Yeşilköy
Telefon:0 (212) 468-4444
Web Sitesi:www.internationalhospital.com.trHata Bildir
40.95916828.835160

Kurum Hakkında

Türkiye’nin modern sağlık hizmetleri alanında ilklerinden olan ve International Hospital markasıyla 1989 yılında hastalarını kabul etmeye başlayan hastane, 2005 yılında Acıbadem Sağlık Grubu’na katıldı. 2014 yılında Acıbadem International Hastanesi adıyla hizmet sunmayı sürdüren hastane, açıldığı günden bu yana yabancı uyruklu hastaların da başvurdukları bir adres haline geldi.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında; Acil, Çocuk Kardiyolojisi, Doku ve Organ Nakli, Kardiyoloji ve KVC alanlarında anlaşmalı olarak hizmet sunuyor.

Acıbadem International Hastanesi’nin tanı ve tedavi birimlerimde kullanılan medikal cihaz parkında Meme Ultrasonografi ve Doppler, Tüm Vücut MR, Kardiyak Tomografi, Telemetri Sistemi, 3 Boyutlu Panoramik Röntgen ve CEREC cihazı yer alıyor.

Organ Nakli Merkezi birimi kapsamında böbrek nakli konusuna yoğunlaşan International Hastanesi’nde Kalp Sağlığı, Tüp Bebek ve Meme Sağlığı alanında yoğunlaşmış tıbbi birimlerde hizmet veriliyor.

Tıbbın birçok branşında hizmet sunmayı sürdüren hastanede Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Nükleer Tıp, Radyoloji, Menopoz Polikliniği birimlerinin yanı sıra Ayaktan Kemoterapi Ünitesi, Uyku Laboratuvarı ve Kateter Laboratuvarı da bulunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Hematolojisi
  • Çocuk Onkolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Organ Nakli

Acıbadem International Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Acıbadem International Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Acıbadem International Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Acıbadem International Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Acıbadem International Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Acıbadem International Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeşilyurt Polikliniği
420 metre uzaklıkta
Yeşilyurt Fener Cad. No:1 Kat:2/1
Fertillife İstanbul Tüp Bebek Kliniği
3.5 km. uzaklıkta
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Çobançeşme E-5, Üniversite Cd. No:20
Çamlık Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:46
Dünyagöz Hastanesi Ataköy
3.6 km. uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy
Dentistanbul Bakırköy Polikliniği
3.7 km. uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2
Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
3.7 km. uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19
Ataköy Hastanesi
3.7 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:1 Kültür Üniversitesi Yanı Bahçelievler