İstanbul Bakırköy Hastaneleri
İstanbul Bakırköy

İstanbul Bakırköy ilçesinde 26 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 5 Özel Hastane, 5 Tıp Merkezi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Kalp Hastalıkları Hastanesi, 2 Göz Hastalıkları Merkezi, 2 Poliklinik, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Üroloji Merkezi bulunmaktadır.

İstanbul Bakırköy ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Bakırköy İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Bakırköy / İstanbul
Hastanemiz 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Eğitim ve Araştırma misyonunu da üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır.
Devlet Hastanesi
İstanbul Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi
★★★★☆· Devlet Hastanesi · Bakırköy / İstanbul
Hastanemiz 1981 yılından beri Lepra (Cüzzam) hastalarının teşhis, tedavi ve takipleri için Sağlık Bakanlığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Cüzzamla Savaş Derneği ile yapılan üçlü protokol anlaşmasıyla tüm Lepra hastalarına hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Ethica İncirli Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Bakırköy / İstanbul
Ethica İncirli Hastanesi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.
Acıbadem International Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Bakırköy / İstanbul
Türkiye'nin batılı anlamda ilk özel hastanesi olan International Hospital 1989 yılında hastalarını kabul etmeye başlayan hastane, 2005 yılında Acıbadem Sağlık Grubuna katılmıştır.
Özel Yaşar Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Bakırköy / İstanbul
Yaklaşık 1500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 25 yatak kapasitesiyle ve tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı sayesinde 24 saat hizmet verebilecek bir teknolojiye sahiptir.
Özel Çamlık Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Bakırköy / İstanbul
Özel Çamlık Hastanesi; Bakırköy ile İncirli arasında 5000 m²'lik yeşil alan içerisinde 45 yatak kapasiteli, 50 araçlık ücretsiz otoparkı bulunan bir sağlık kuruluşudur.
Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Bakırköy / İstanbul
2000 yılında hizmete açılan 15 katlı Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 28 VIP odası, 4 ayrı yoğun bakım servisi ile toplam 130 yatak kapasitesine sahiptir.
Tıp Merkezi
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Merkezimizde psikiyatri uzmanlarınca her türlü psikiyarik hastalığın teşhis ve tedavisi yapılmakta, danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Bakırköy / İstanbul
1979 yılında kurulan Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi, gelişen teknolojik cihazlarla donatılarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel İNORA Tıp Merkezi
★☆☆☆☆· Tıp Merkezi · Bakırköy / İstanbul
INORA (İstanbul Nöro-ortopedi) grubu Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dallarını biraraya getirmiştir. Hastalıklara bu dalların ortaklaşa incelemesi ile tanı konması ve tedavi sürecinin gerçekleştirilmesi temel amaçtır.
Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi
★★★★★· Tıp Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Elit İstanbul Tıp Merkezi Florya Caddesinde multi-disipliner yaklaşımla hizmet veren özel bir tıp merkezidir.
Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Bakırköy / İstanbul
2.253 m² kapalı alana sahip Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi, içinde 15 uzman hekimin yer aldığı toplam 49 kişilik kadrosuyla 13 branşta kaliteli, hızlı ve güvenilir ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Hospitadent Bakırköy Diş Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Özel Hospitadent Bakırköy 1750 m2'ye sahip binasında 14 üniti haftaiçi 08:00-21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Dentistanbul Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde 220 m2 alanda, 6 ünite ile ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet verilmektedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Kasım 2005 tarihinden bu yana Bakırköy'de fizik tedavi – rehabilitasyon alanında hizmet vermekteyiz. Yedi katlı modern binamızda uzman hekimler ve fizyoterapistlerimizle gelişmiş teknoloji eşliğinde, dünya standardında tedavi olanaklarını sizlere sunmaktayız.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Veni Vidi Bakırköy Göz Merkezi
★★★★★· Göz Hastalıkları Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi olarak göz lazer tedavileri, katarakt cerrahisi, göz kapağı cerrahisi ve genel göz hastalıkları alanlarında hizmet vermekteyiz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Dünya Göz Hastanesi Ataköy; Gözün tüm branşlarında, akademik kariyer sahibi medikal kadrosu ve çağdaş teknolojik donanımı ile hastalarımızın gözlerine ışık olmaktadır.
Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel ENT KBB Tıp Merkezi
★★★★☆· Kulak Burun Boğaz Merkezi · Bakırköy / İstanbul
ENT Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi 1990 yılında Bakırköy'de kurulmuş 2005 yılından itibaren yeni binasında hizmete başlamasıyla birlikte önemli bir atılım yapılarak teknolojik altyapı tümüyle yenilenmiş, yeni üniteler kurulmuş ve uzman sayısı arttırılmıştır.
Psikiyatri Merkezi
Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Günümüzde Türkiyenin en gelişmiş Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezine sahip olan Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, klinik araştırmalarda ve bilimsel üretimde önemli rol oynamaktadır.
Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi
★★★☆☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Bakırköy / İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. İhsan Kalmaz Sk. No:2/5 adresinde Kalp Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Atriyum Tıp Merkezi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Bakırköy / İstanbul
Özel Atriyum Tıp Merkezinde kardiyoloji uzmanımız Dr. Muharrem Arslandağ hafta içi 09:00 - 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Türkiyenin ilk özel diyaliz merkezlerinden biri olarak diyaliz konusunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadrosuyla hizmet vermektedir.
Üroloji Merkezi
Özel Güven Üroloji Merkezi
★★★☆☆· Üroloji Merkezi · Bakırköy / İstanbul
Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.
Poliklinik
Özel Yeşilyurt Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · Bakırköy / İstanbul
Özel Yeşilyurt Polikliniği 17 Kasım 1984 tarihinde, en ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak düşüncesiyle kurulmuştur.
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi
★★★★☆· Poliklinik · Bakırköy / İstanbul
Özel Ethica Sağlık Grubu, 2008'de Estethica Bakırköy Tıp Merkezi'ni açarak estetik ve sağlık hizmetlerinin tek bir hastane çatısı altında ele alındığı yeni bir boyut kazandırdı.
Tüp Bebek Merkezi
Özel Fertillife İstanbul Tüp Bebek Kliniği
Tüp Bebek Merkezi · Bakırköy / İstanbul
İstanbul'un kalbinde Ataköyde içindeki Tüp Bebek kliniğimiz hizmetinizdeyiz. Fertillife Tüp Bebek Merkezimizde her gün yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımızı ağırlıyoruz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
İstanbul Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi
Hastanemiz 1981 yılından beri Lepra (Cüzzam) hastalarının teşhis, tedavi ve takipleri için Sağlık Bakanlığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi v...
Özel İNORA Tıp Merkezi
INORA (İstanbul Nöro-ortopedi) grubu Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dallarını b...
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Merkezimizde psikiyatri uzmanlarınca her türlü psikiyarik hastalığın teşhis ve tedavisi yapılmakta, danışmanlık hizmetleri verilmektedir....
Özel Yeşilyurt Polikliniği
Özel Yeşilyurt Polikliniği 17 Kasım 1984 tarihinde, en ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak düşüncesiyle kurulm...
Yorum ve Şikayetler
TC Banu Tan
TC Banu Tan · 17 Ocak 2022
Lütfü Tatlı ortopedi doktorumuza babamın diz protezi ameliyatı için çok teşekkür ederim. Babam 20 gün içinde çok iy...
Nurcan Aksoy
Nurcan Aksoy · 3 Kasım 2021
Bazen anlatmak istediklerimizi uzun uzun anlatamaya biliriz... Benim için önemli olan varlığınız ve uzatmış olduğun...
TC Hikmet Akbayram
TC Hikmet Akbayram · 28 Ekim 2020
Merhaba. 24 eylülde göğüs küçütme ameliyatı geçirdim doktorum İsmail Murat Onyedi beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyo...
Metin Şahin
Metin Şahin · 23 Ocak 2020
Kadın dogumda görevli hemşire Beyza Kartal, kontrol ve dogumda eşimle ilgilenip herzaman yardımcı oldugu için sizin...