Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Kartaltepe Mah. İncirli Cad. İhsan Kalmaz Sk. No:2/5
Telefon:0 (212) 583-7757
Web Sitesi:apikal.netHata Bildir
40.98683528.872626

Kurum Hakkında

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (212) 583-7757 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nihat Dinç
★★★★★
Harika bir yer doktorları ve çalışanları herkes harika. Ayrıca gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İNORA Tıp Merkezi
Özel İNORA Tıp Merkezi
161 metre uzaklıkta
INORA (İstanbul Nöro-ortopedi) grubu Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dallarını biraraya getirmiştir. Hastalıklara bu dalların ortaklaşa incelemesi ile tanı konması v
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
292 metre uzaklıkta
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Türkiyenin ilk özel diyaliz merkezlerinden biri olarak diyaliz konusunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadrosuyla hizmet vermektedir.
Özel Yaşar Hastanesi
Özel Yaşar Hastanesi
336 metre uzaklıkta
Yaklaşık 1500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 25 yatak kapasitesiyle ve tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı sayesinde 24 saat hizmet verebilecek bir teknolojiye sahiptir.
Özel Güven Üroloji Merkezi
Özel Güven Üroloji Merkezi
480 metre uzaklıkta
Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Merkezimizde psikiyatri uzmanlarınca her türlü psikiyarik hastalığın teşhis ve tedavisi yapılmakta, danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kasım 2005 tarihinden bu yana Bakırköy'de fizik tedavi – rehabilitasyon alanında hizmet vermekteyiz. Yedi katlı modern binamızda uzman hekimler ve fizyoterapistlerimizle gelişmiş teknoloji eşliğinde, dünya standardında tedavi olan
Özel ENT KBB Tıp Merkezi
Özel ENT KBB Tıp Merkezi
884 metre uzaklıkta
ENT Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi 1990 yılında Bakırköy'de kurulmuş 2005 yılından itibaren yeni binasında hizmete başlamasıyla birlikte önemli bir atılım yapılarak teknolojik altyapı tümüyle yenilenmiş, y
Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
2.253 m² kapalı alana sahip Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi, içinde 15 uzman hekimin yer aldığı toplam 49 kişilik kadrosuyla 13 branşta kaliteli, hızlı ve güvenilir ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉