Özel Yaşar Diyaliz Merkezi

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Kartaltepe Mh. İncirli Cad. Umut Sok. No:7/A
Telefon:0 (212) 466-1500
Web Sitesi:www.yasardiyaliz.comHata Bildir
40.98934828.873648

Kurum Hakkında

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz İstanbul Bakırköy İlçesinde 1990 yılında hizmete başlamıştır. Türkiyenin ilk özel diyaliz merkezlerinden biri olarak diyaliz konusunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadrosuyla hizmet vermekte olup;dürüst, ilkeli ve şeffaf hizmet anlayışı ile halen faaliyet göstermektedir. Merkezimizde toplam 19+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Ücretsiz servis araçları ile evlerinden aldığımız hastalarımız 4 saatlik diyaliz tedavileri süresince kişiye özel Kulaklık Sistemli TV, Wifi(İnternet) olanaklarıyla temiz, ferah diyaliz salonlarında merkezi ısıtma ve soğutma sistemiyle konforlu bir diyaliz seansı geçirmektedirler. Ayrıca diyaliz seansları esnasında kahvaltı, sıcak yemek ve çay ikramlarımız vardır. Merkezimizde tedavi olan hastalarımız bağlı bulunduğumuz Özel Yaşar Hastanesi'nin tüm branşlarından ücretsiz yararlanmaktadırlar. Merkezimizde Fresenius 4008 S ve Braun Dialog Marka Hemodiyaliz cihazları, Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yaşar Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi, İstanbul Bakırköy ilçesinde Kalp Hastalıkları Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel İNORA Tıp Merkezi
Özel İNORA Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
INORA (İstanbul Nöro-ortopedi) grubu Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dallarını biraraya getirmiştir. Hastalıklara bu dalların ortaklaşa incelemesi ile tanı konması v
Özel Yaşar Hastanesi
Özel Yaşar Hastanesi
621 metre uzaklıkta
Yaklaşık 1500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 25 yatak kapasitesiyle ve tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı sayesinde 24 saat hizmet verebilecek bir teknolojiye sahiptir.
Özel ENT KBB Tıp Merkezi
Özel ENT KBB Tıp Merkezi
659 metre uzaklıkta
ENT Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi 1990 yılında Bakırköy'de kurulmuş 2005 yılından itibaren yeni binasında hizmete başlamasıyla birlikte önemli bir atılım yapılarak teknolojik altyapı tümüyle yenilenmiş, y
Özel Atriyum Tıp Merkezi
Özel Atriyum Tıp Merkezi
719 metre uzaklıkta
Özel Atriyum Tıp Merkezinde kardiyoloji uzmanımız Dr. Muharrem Arslandağ hafta içi 09:00 - 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Özel Güven Üroloji Merkezi
Özel Güven Üroloji Merkezi
757 metre uzaklıkta
Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi
Özel Ethica Sağlık Grubu, 2008'de Estethica Bakırköy Tıp Merkezi'ni açarak estetik ve sağlık hizmetlerinin tek bir hastane çatısı altında ele alındığı yeni bir boyut kazandırdı.
Özel Hospitadent Bakırköy Diş Hastanesi
Özel Hospitadent Bakırköy 1750 m2'ye sahip binasında 14 üniti haftaiçi 08:00-21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉