Özel Yaşar Diyaliz Merkezi

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Kartaltepe Mh. İncirli Cad. Umut Sok. No:7/A
Telefon:0 (212) 466-1500
Web Sitesi:www.yasardiyaliz.comHata Bildir
40.98934828.873648

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Bakırköy İlçesinde 1990 yılında hizmete başlamıştır. Türkiyenin ilk özel diyaliz merkezlerinden biri olarak diyaliz konusunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadrosuyla hizmet vermekte olup;dürüst, ilkeli ve şeffaf hizmet anlayışı ile halen faaliyet göstermektedir. Merkezimizde toplam 19+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Ücretsiz servis araçları ile evlerinden aldığımız hastalarımız 4 saatlik diyaliz tedavileri süresince kişiye özel Kulaklık Sistemli TV, Wifi(İnternet) olanaklarıyla temiz, ferah diyaliz salonlarında merkezi ısıtma ve soğutma sistemiyle konforlu bir diyaliz seansı geçirmektedirler. Ayrıca diyaliz seansları esnasında kahvaltı, sıcak yemek ve çay ikramlarımız vardır. Merkezimizde tedavi olan hastalarımız bağlı bulunduğumuz Özel Yaşar Hastanesi'nin tüm branşlarından ücretsiz yararlanmaktadırlar. Merkezimizde Fresenius 4008 S ve Braun Dialog Marka Hemodiyaliz cihazları, Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yaşar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Apikal Kardiyoloji Merkezi
290 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. İhsan Kalmaz Sk. No:2/5
İNORA Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2
Yaşar Hastanesi
620 metre uzaklıkta
Bakırköy İncirli Caddesi No:22
ENT KBB Tıp Merkezi
660 metre uzaklıkta
İncirli Cad. No:97 Bakırköy
Atriyum Tıp Merkezi
720 metre uzaklıkta
Osmaniye Mah. Bildik Sk. No:8
Güven Üroloji Merkezi
760 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2