Özel İNORA Tıp Merkezi

Özel İNORA Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İNORA Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2
Telefon:0 (212) 570-7870
Web Sitesi:www.inora.com.trHata Bildir
40.98617228.870919

Kurum Hakkında

INORA (İstanbul Nöro-ortopedi) grubu Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dallarını biraraya getirmiştir. Hastalıklara bu dalların ortaklaşa incelemesi ile tanı konması ve tedavi sürecinin gerçekleştirilmesi temel amaçtır. Bu amaca yönelik olarak hastalar ortak konsültasyonlar ile izlenmekte, gerekli görüldüğünde günlük hasta konseyinde değerlendirilmektedir.

Bütünsel yaklaşım tanı ve tedavide zaman kaybını azaltmakta, hastanın değişik inceleme ve girişimler için birçok sağlık merkezini dolaşmasını önlemektedir. Böylece doğru tanı ve tedavi uygulanabilmekte ve hasta uygulamalar sonrası merkez tarafından tüm bilgileri kayıtlı biçimde izlenebilmektedir. Ameliyat kararları gerektiğinde ortak konseyde gözden geçirilip onaylandıktan sonra uygulamaya alınmaktadır. Böylece tanı ve tedavinin kontrollü izlenmesi mümkün olmaktadır ve alternatif tedavi yöntemlerinin sağlıklı değerlendirilmesi sağlanabilmektedir.

Özel İNORA Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İNORA Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İNORA Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İNORA Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel İNORA Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İNORA Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Apikal Kardiyoloji Merkezi
160 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. İhsan Kalmaz Sk. No:2/5
Yaşar Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Bakırköy İncirli Caddesi No:22
Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
350 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:11
Yaşar Diyaliz Merkezi
420 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mh. İncirli Cad. Umut Sok. No:7/A
Güven Üroloji Merkezi
450 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2
Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
570 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29