Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:11
Telefon:0 (212) 543-5555
40.98372328.868269

Kurum Hakkında

SGK anlaşmalı olan Psikiyatri Merkezimizde, hafta içi saat 09:00-18:00 ve cumartesi günleri saat 09:00-18:00 arasında hizmet vermekteyiz. Psikiyatrik görüşmeler ve ilaç tedavisi, Bireysel Psikoterapi, Grup Terapisi, Evlilik Terapisi (Çift Terapisi) ve Cinsel Terapiler Uzman kadromuzla en etkili biçimde ve büyük bir özveri ile verilmektedir.

Merkezimizde tüm psikolojik testler (WISC-R Zeka Testi, Kişilik Testleri, MMPI, Rorschach Testi, Zeka Testleri vb.) uzman psikologlar tarafından yapılmaktadır. Çocukluk yaşından yetişkinliğe kadar ortaya çıkabilecek tüm psikolojik sorunlara yardımcı olmayı görev biliyoruz.

Merkezimizde SGK geçerlidir. Az bir katılım payı ödeyerek psikiyatri uzmanlarımızca muayene edilebilir ve yazılacak ilaçları SGK anlaşmalı tüm eczanelerden alabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zeynep Ozge Kalyoncu · 4 Mayıs 2016

SGK anlaşmalı ancak kendilerine sadece 120 tlcik katkı payıyla

Sonnur Erdem Kükürt · 4 Mart 2013

Pedamed, herhangi bir psikolojik sorunda ya da günlük olaylarla ilgili danışmak istenilen bir konuda gidilebilecek en güvenilir merkezdir. Hem özel muayenehane şartlarında çayınızı kahvenizi içip, derginizi, gazetenizi okurken sıkılmadan bekleyebiliyorsunuz. Hem de tıpkı bir hastane gibi resmi güvence altında olduğunuzu hissediyorsunuz. SGK anlaşması olduğu için ekonomik açıdan yıpranmıyorsunuz. Ayrıca yazdırdığınız ilaçlarınızı yine SGK anlaşmalı eczanelerden alabiliyorsunuz.
Geçmişle ilgili kafanıza takılan her şey, gelecekle ilgili kaygılarınız, günümüzde yaşanılan stress, sorun her ne olursa olsun kendinizi iyi hissetmek ve geliştirmek adına PEDAMED Psikiyatri Merkezini herkese tavsiye ederim.

Sonnur Erdem Kükürt · 29 Aralık 2012

Web sayfasını ziyaret edebilir, randevu alabilirsiniz. www.pedamed.com PEDAMED Psikiyatri özel dal Merkezi SGK anlaşmalıdır.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bakırköy Nöroloji Merkezi

350 metre uzaklıkta

Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2

Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

360 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29

Yaşar Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Bakırköy İncirli Caddesi No:22

Güven Üroloji Merkezi

440 metre uzaklıkta

Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi

440 metre uzaklıkta

Yücetarla Cad. No:41 Zuhuratbaba

Bakırköy Özel Sante Onkoloji Merkezi

450 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mh. Yüce Tarla Caddesi No:41