Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi

Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
Kurum Adı:Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19
Telefon:0 (212) 543-5252
Web Sitesi:www.kizilaysaglik.com.trHata Bildir
40.97872328.871127

Kurum Hakkında

Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi; Kızılayımızın köklü bir geçmişe sahip olan şubeleri arasında yer almaktadır. Kurulduğunda küçük bir poliklinik binasına sahip olan şube zaman içinde değerli yöneticilerin gayretleri ve kıymetli bağışçıların desteği ile günümüzde modern bir tıp merkezi halini almıştır. Şubemiz şuanda eski hizmet binası yıkılarak yerine değerli bağışçımız ve aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz Ali Rıza Mete tarafından yaptırılan yeni binasında Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi adı ile hizmet vermektedir.

Tıp merkezimizde hemen hemen tüm branşlar bulunmakta olup, biyokimya laboratuarı, radyoloji ünitesi ve gastroentoloji üniteleri de hizmet vermektedir. Bağışçılarına ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz tedavi imkanı sağlayan merkezimiz, sosyal güvenlik kurumu ile de anlaşmalı olması sayesinde sigortalı hastalara da tedavi ve ilaç raporu konularında hizmet verebilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji

Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Teoman Demiray
★★
22.11.2017 tarihinde KBB mütehassısı na muayene olmak üzere müracaat ettim.(İrsaliye no 885825) Muayene için sıramı bekledim. İçeri girdiğimde kulağımın tıkalı olduğunu söyledim. 15 -20 saniye kulaklarıma baktı ve tıkalı olduğunu söyledi. Doktor, gliserin verip 5 gün, günde beş defa ve beşer damla kulağıma damlatmamı ve kirin yumuşaması gerektiğini söyledi. İlave olarak kulak kirini herhangi bir yerde de aldırabileceğimi ifade etti. 27.11.2017 de elimdeki makbuzla kulak kirimi aldırmaya gittim. Saat 10.45 civarı idi. Doktorun kapısında kimse beklemiyordu, kapıyı çaldım ve içeri girdim. Kulağımın temizlenmesini rica ettim. Doktorun, o kağıtta yazdığı gibi, 15.30 da kulak temizliği yapıyorum dediğinde; Dışarda bekleyen kimse olmadığını, saat 15.30 da günümün tamamen bölündüğünü ifade ettim, mümkünse işlemi yapalım dedim. Bana aletler kirli steril edildikten sonra temizleyebileceğini, başka bir yerde temizletebileceğimi tekraren söyledi. Peki diyerek oradan ayrıldım.

Surp Pırgıç hastahanesine gittim.Ayrıca para verdim. Doktor, Steril dolabından bir adet alet poşetini açtı ve temizlik işlemini başarıyla yaptı. Surp Pırgıç hastahnesi doktoru Sait beye teşekkür ettim. Kızılayın hastahanesi KBB kliniğinde hazır steril poşetlerinin olmamasına ve doktorun bunları temin etmeyip baştan savmacılığını esefle karşılıyorum. - Teoman Demiray - 05322120018

Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentistanbul Bakırköy Polikliniği
60 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2
Veni Vidi Bakırköy Göz Merkezi
70 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Milliyetçi Sok. No:4/1
Acıbadem Bakırköy Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1
Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
260 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29
Güven Üroloji Merkezi
460 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2
Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
460 metre uzaklıkta
Cevizlik Mah. Kırmızı Şebboy Sok. No:11