Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1
Telefon:0 (212) 414-4444
40.97763028.872910

Kurum Hakkında

Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 17500 m2 kapalı alanı ile İstanbul Avrupa yakasının genel amaçlı en büyük hastanelerinden biridir. 2000 yılında hizmete açılan 15 katlı hastane, 28 VIP odası, 4 ayrı yoğun bakım servisi ile toplam 130 yatak kapasitesine sahiptir.

Tüm tanı ve tedavi ünitelerinin yanı sıra, hastanede 7 ameliyathane bulunmaktadır. 6500 noktadan kontrollü "akıllı bina sistemi" ile bina içindeki her türlü soruna, anında müdahale edilebilmektedir.

Hastanede, doğum öncesi, normal doğum ve doğum sonrası süreçlerin yaşanmasına olanak tanıyacak biçimde tasarlanmış özel doğum odaları (LDRP) bulunmaktadır.

Acıbadem Bakırköy, çocuk kardiyolojisi ve kalp cerrahisinde uluslararası bir referans merkezi durumunda. Çocuk Kalp Merkezinde; yenidoğan ve infant yaş grubu bebekler dahil olmak üzere, karmaşık kalp ameliyatları ve tedavileri, dünya standartlarında bir başarı ile gerçekleştiriliyor.

Yoğun bakım ve ameliyathanelerin bulunduğu katta yer alan helikopter pisti ve hava ambulansı sayesinde, gelen hastaların saniyeler içinde tedaviye alınması mümkün olmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sibel Kaleli · 3 Temmuz 2013

Hastasını hiç bir şekilde düşünmeyen, ne canını ne malını asla önemsemeyen, sırf ticaret amaçlı kurulmuş rezil bir hastanedir kendisi. Acıbadem sigortalı olduğum halde saçma bi şekilde sadece muayene olduğum bi işlemden sonra işlem ücreti talep ettiler bu birinci salakça ayıplarıydı. Bir diğeri ise hastanede çalınmış olan gözlüğümün 'bize emanet etmediğiniz için mesul değiliz' sahip çıkın der gibisinden asla yardımcı olamayıp, hatta 'ben de vakkoda unuttum kaybettim gözlüğümü ama peşine düşmedim çünkü öyle bi hakkım yok' diyerek kendilerini yani bi hastaneyi bi giyim mağazasıyla bir tutan bir halkla ilişkiler personeline sahip para kazanma amacı dışında bir amaçları olmayan kurumdan başka bir şey değiller.

Kamera kayıtlarında o sırada kimin girip çıktığı belli olmasına rağmen 'kör noktada kalmış her giren çıkanı göremiyoruz' diyerek bi insanın orada canına kast edilse failini bile bulamayacak kadar aciz olduklarını belli etmişlerdir.

Önemli olan gözlük değildi, ki maddi açıdan normalin üzerinde bi pahaya sahip ve şahsen hediye olarak sahip olduğum bi eşyamdı ve bi nebze yardımcı olmaya çalışmalarını beklerdim ama yapmadılar. Gidecek olan hastalara da önerim ya bakırköydekini tercih etmeyin ya da toptan acıbadem hastanelerini benim yapacağım gibi gözden çıkarın...

Hande Keçeci Yamaç · 29 Şubat 2012

Doğumunu sabırsızlıkla beklediğimiz kızımız Alarayı dünyaya getiren doktorumuz Alihan Özcan'a uzman hekimliği, güleryüzü ve hastalarına güven veren tavrından dolayı tüm kalbimizle teşekkür ederiz. Hande Tuğhan & Alara Yamaç

Dilek Nigar Aksakal · 4 Şubat 2012

Randevu almak için hastanenizi her aradığımda devamlı reklamlarınızı dinlemek zorundamıyım. Telefon şirketi ile anlaşma yapabilirsiniz ama randevu alamadıktan sonra ne işe yarıyor tel etmek. Biraz daha hassasiyetli düşünürseniz sevinirim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bakırköy Polikliniği

130 metre uzaklıkta

Ebuziya Cd. Eren İş Merkezi No:10/3

Dentistanbul Bakırköy Polikliniği

190 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2

Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi

190 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19

Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi

290 metre uzaklıkta

Cevizlik Mah. Kırmızı Şebboy Sok. No:11

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

300 metre uzaklıkta

Fişekhane Cad. Sporcu Sokak. No:1/A

Dünyagöz Hastanesi Ataköy

380 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy