Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1
Telefon:0 (212) 414-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
40.97763028.872910

Kurum Hakkında

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 17500 m2 kapalı alanı ile İstanbul Avrupa yakasının genel amaçlı en büyük hastanelerinden biridir. 2000 yılında hizmete açılan 15 katlı hastane, 28 VIP odası, 4 ayrı yoğun bakım servisi ile toplam 130 yatak kapasitesine sahiptir.

Tüm tanı ve tedavi ünitelerinin yanı sıra, hastanede 7 ameliyathane bulunmaktadır. 6500 noktadan kontrollü "akıllı bina sistemi" ile bina içindeki her türlü soruna, anında müdahale edilebilmektedir.

Hastanede, doğum öncesi, normal doğum ve doğum sonrası süreçlerin yaşanmasına olanak tanıyacak biçimde tasarlanmış özel doğum odaları (LDRP) bulunmaktadır.

Acıbadem Bakırköy, çocuk kardiyolojisi ve kalp cerrahisinde uluslararası bir referans merkezi durumunda. Çocuk Kalp Merkezinde; yenidoğan ve infant yaş grubu bebekler dahil olmak üzere, karmaşık kalp ameliyatları ve tedavileri, dünya standartlarında bir başarı ile gerçekleştiriliyor.

Yoğun bakım ve ameliyathanelerin bulunduğu katta yer alan helikopter pisti ve hava ambulansı sayesinde, gelen hastaların saniyeler içinde tedaviye alınması mümkün olmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Sibel Kaleli
Hastasını hiç bir şekilde düşünmeyen, ne canını ne malını asla önemsemeyen, sırf ticaret amaçlı kurulmuş rezil bir hastanedir kendisi. Acıbadem sigortalı olduğum halde saçma bi şekilde sadece muayene olduğum bi işlemden sonra işlem ücreti talep ettiler bu birinci salakça ayıplarıydı. Bir diğeri ise hastanede çalınmış olan gözlüğümün 'bize emanet etmediğiniz için mesul değiliz' sahip çıkın der gibisinden asla yardımcı olamayıp, hatta 'ben de vakkoda unuttum kaybettim gözlüğümü ama peşine düşmedim çünkü öyle bi hakkım yok' diyerek kendilerini yani bi hastaneyi bi giyim mağazasıyla bir tutan bir halkla ilişkiler personeline sahip para kazanma amacı dışında bir amaçları olmayan kurumdan başka bir şey değiller.

Kamera kayıtlarında o sırada kimin girip çıktığı belli olmasına rağmen 'kör noktada kalmış her giren çıkanı göremiyoruz' diyerek bi insanın orada canına kast edilse failini bile bulamayacak kadar aciz olduklarını belli etmişlerdir.

Önemli olan gözlük değildi, ki maddi açıdan normalin üzerinde bi pahaya sahip ve şahsen hediye olarak sahip olduğum bi eşyamdı ve bi nebze yardımcı olmaya çalışmalarını beklerdim ama yapmadılar. Gidecek olan hastalara da önerim ya bakırköydekini tercih etmeyin ya da toptan acıbadem hastanelerini benim yapacağım gibi gözden çıkarın...
Hande Keçeci Yamaç
★★★★★
Doğumunu sabırsızlıkla beklediğimiz kızımız Alarayı dünyaya getiren doktorumuz Alihan Özcan'a uzman hekimliği, güleryüzü ve hastalarına güven veren tavrından dolayı tüm kalbimizle teşekkür ederiz. Hande Tuğhan & Alara Yamaç
Dilek Nigar Aksakal
★★
Randevu almak için hastanenizi her aradığımda devamlı reklamlarınızı dinlemek zorunda mıyım? Telefon şirketi ile anlaşma yapabilirsiniz ama randevu alamadıktan sonra ne işe yarıyor tel etmek. Biraz daha hassasiyetli düşünürseniz sevinirim.

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Veni Vidi Bakırköy Göz Merkezi
Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi olarak göz lazer tedavileri, katarakt cerrahisi, göz kapağı cerrahisi ve genel göz hastalıkları alanlarında hizmet vermekteyiz.
Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
2.253 m² kapalı alana sahip Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi, içinde 15 uzman hekimin yer aldığı toplam 49 kişilik kadrosuyla 13 branşta kaliteli, hızlı ve güvenilir ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği
Dentistanbul Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde 220 m2 alanda, 6 ünite ile ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet verilmektedir.
Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
1979 yılında kurulan Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi, gelişen teknolojik cihazlarla donatılarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy
Dünya Göz Hastanesi Ataköy; Gözün tüm branşlarında, akademik kariyer sahibi medikal kadrosu ve çağdaş teknolojik donanımı ile hastalarımızın gözlerine ışık olmaktadır.
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kasım 2005 tarihinden bu yana Bakırköy'de fizik tedavi – rehabilitasyon alanında hizmet vermekteyiz. Yedi katlı modern binamızda uzman hekimler ve fizyoterapistlerimizle gelişmiş teknoloji eşliğinde, dünya standardında tedavi olan
Özel Güven Üroloji Merkezi
Özel Güven Üroloji Merkezi
546 metre uzaklıkta
Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.
Özel Yaşar Hastanesi
Özel Yaşar Hastanesi
686 metre uzaklıkta
Yaklaşık 1500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 25 yatak kapasitesiyle ve tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı sayesinde 24 saat hizmet verebilecek bir teknolojiye sahiptir.
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Merkezimizde psikiyatri uzmanlarınca her türlü psikiyarik hastalığın teşhis ve tedavisi yapılmakta, danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉