Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1
Telefon:0 (212) 414-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
40.97763028.872910

Kurum Hakkında

Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 17500 m2 kapalı alanı ile İstanbul Avrupa yakasının genel amaçlı en büyük hastanelerinden biridir. 2000 yılında hizmete açılan 15 katlı hastane, 28 VIP odası, 4 ayrı yoğun bakım servisi ile toplam 130 yatak kapasitesine sahiptir.

Tüm tanı ve tedavi ünitelerinin yanı sıra, hastanede 7 ameliyathane bulunmaktadır. 6500 noktadan kontrollü "akıllı bina sistemi" ile bina içindeki her türlü soruna, anında müdahale edilebilmektedir.

Hastanede, doğum öncesi, normal doğum ve doğum sonrası süreçlerin yaşanmasına olanak tanıyacak biçimde tasarlanmış özel doğum odaları (LDRP) bulunmaktadır.

Acıbadem Bakırköy, çocuk kardiyolojisi ve kalp cerrahisinde uluslararası bir referans merkezi durumunda. Çocuk Kalp Merkezinde; yenidoğan ve infant yaş grubu bebekler dahil olmak üzere, karmaşık kalp ameliyatları ve tedavileri, dünya standartlarında bir başarı ile gerçekleştiriliyor.

Yoğun bakım ve ameliyathanelerin bulunduğu katta yer alan helikopter pisti ve hava ambulansı sayesinde, gelen hastaların saniyeler içinde tedaviye alınması mümkün olmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sibel Kaleli
Hastasını hiç bir şekilde düşünmeyen, ne canını ne malını asla önemsemeyen, sırf ticaret amaçlı kurulmuş rezil bir hastanedir kendisi. Acıbadem sigortalı olduğum halde saçma bi şekilde sadece muayene olduğum bi işlemden sonra işlem ücreti talep ettiler bu birinci salakça ayıplarıydı. Bir diğeri ise hastanede çalınmış olan gözlüğümün 'bize emanet etmediğiniz için mesul değiliz' sahip çıkın der gibisinden asla yardımcı olamayıp, hatta 'ben de vakkoda unuttum kaybettim gözlüğümü ama peşine düşmedim çünkü öyle bi hakkım yok' diyerek kendilerini yani bi hastaneyi bi giyim mağazasıyla bir tutan bir halkla ilişkiler personeline sahip para kazanma amacı dışında bir amaçları olmayan kurumdan başka bir şey değiller.

Kamera kayıtlarında o sırada kimin girip çıktığı belli olmasına rağmen 'kör noktada kalmış her giren çıkanı göremiyoruz' diyerek bi insanın orada canına kast edilse failini bile bulamayacak kadar aciz olduklarını belli etmişlerdir.

Önemli olan gözlük değildi, ki maddi açıdan normalin üzerinde bi pahaya sahip ve şahsen hediye olarak sahip olduğum bi eşyamdı ve bi nebze yardımcı olmaya çalışmalarını beklerdim ama yapmadılar. Gidecek olan hastalara da önerim ya bakırköydekini tercih etmeyin ya da toptan acıbadem hastanelerini benim yapacağım gibi gözden çıkarın...
Hande Keçeci Yamaç
★★★★★
Doğumunu sabırsızlıkla beklediğimiz kızımız Alarayı dünyaya getiren doktorumuz Alihan Özcan'a uzman hekimliği, güleryüzü ve hastalarına güven veren tavrından dolayı tüm kalbimizle teşekkür ederiz. Hande Tuğhan & Alara Yamaç
Dilek Nigar Aksakal
★★
Randevu almak için hastanenizi her aradığımda devamlı reklamlarınızı dinlemek zorunda mıyım? Telefon şirketi ile anlaşma yapabilirsiniz ama randevu alamadıktan sonra ne işe yarıyor tel etmek. Biraz daha hassasiyetli düşünürseniz sevinirim.

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Veni Vidi Bakırköy Göz Merkezi
130 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Milliyetçi Sok. No:4/1
Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
190 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19
Dentistanbul Bakırköy Polikliniği
200 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2
Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
290 metre uzaklıkta
Cevizlik Mah. Kırmızı Şebboy Sok. No:11
Dünyagöz Hastanesi Ataköy
380 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy
Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
420 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29