Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Cevizlik Mah. Kırmızı Şebboy Sok. No:11
Telefon:0 (212) 571-9911
Web Sitesi:uzmanlartipmerkezi.com.trHata Bildir
40.97724928.876302

Kurum Hakkında

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1979 yılında "Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir" sloganı ile kurulan Tıp Merkezimiz, gelişen teknolojik cihazlarla donatılarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıkta güvenirlilik ve kaliteli hizmetin önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu nedenle hasta memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyacaktır. Amacımız hastalarımıza hem koruyucu hekimlik hizmetlerini hem de tedavi edici hizmetleri kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • ESWL

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ayşen Çizgen
Randevu için defalarca aradım. Telefon hep yüzüme kapandı. Siz önce santralı yönetmeyi öğrenin.
Servet Düzce
★★★★★
Gerçekten Bakırköye yakışır bir tıp merkezi çalışanlar ve drları harika, kaliteli hizmet sunuyorsunuz başarılar.
Müjgan-şahin Gök
★★★★★
İyi günler hastanenizin methini duydum yakında gelcem. hem kalite hem de fiyatlarınızın uygun olduğunu söylediler. ilgi de çok dediler. görüşmek üzere

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 51 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
2000 yılında hizmete açılan 15 katlı Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 28 VIP odası, 4 ayrı yoğun bakım servisi ile toplam 130 yatak kapasitesine sahiptir.
Özel Veni Vidi Bakırköy Göz Merkezi
Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi olarak göz lazer tedavileri, katarakt cerrahisi, göz kapağı cerrahisi ve genel göz hastalıkları alanlarında hizmet vermekteyiz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy
Dünya Göz Hastanesi Ataköy; Gözün tüm branşlarında, akademik kariyer sahibi medikal kadrosu ve çağdaş teknolojik donanımı ile hastalarımızın gözlerine ışık olmaktadır.
Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
2.253 m² kapalı alana sahip Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi, içinde 15 uzman hekimin yer aldığı toplam 49 kişilik kadrosuyla 13 branşta kaliteli, hızlı ve güvenilir ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği
Dentistanbul Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde 220 m2 alanda, 6 ünite ile ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet verilmektedir.
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kasım 2005 tarihinden bu yana Bakırköy'de fizik tedavi – rehabilitasyon alanında hizmet vermekteyiz. Yedi katlı modern binamızda uzman hekimler ve fizyoterapistlerimizle gelişmiş teknoloji eşliğinde, dünya standardında tedavi olan
Özel Güven Üroloji Merkezi
Özel Güven Üroloji Merkezi
641 metre uzaklıkta
Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.
Özel Yaşar Hastanesi
Özel Yaşar Hastanesi
788 metre uzaklıkta
Yaklaşık 1500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 25 yatak kapasitesiyle ve tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı sayesinde 24 saat hizmet verebilecek bir teknolojiye sahiptir.
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Merkezimizde psikiyatri uzmanlarınca her türlü psikiyarik hastalığın teşhis ve tedavisi yapılmakta, danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉