Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy
Telefon:4444469
40.97417028.872922

Kurum Hakkında

Dünyagöz Hastanesi'nin Ataköy'de 3 Haziran 2004'te hizmete giren 5 yıldızlı konfora sahip 12000 m2'lik yeni "akıllı" binasında 3000 m2'lik ameliyathane katı, 5 ameliyathane, 42 hasta ve 20 muayene odası ile Dünyanın en büyük göz sağlığı merkezi unvanını almıştır. Günde 435 muayene, 113 ameliyat kapasiteli Dünyagöz Ataköy'de deneyimli medikal kadro ve sektörde bir çok başarılara imzalar atmış özel eğitimli profesyonel personeller görev yapmaktadır. Dünyagöz Ataköy 365 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Ataköy hastanemiz; Gözün tüm branşlarında, akademik kariyer sahibi medikal kadrosu ve çağdaş teknolojik donanımı ile hastalarımızın gözlerine ışık olmaktadır. Dünyagöz Grubu'nun 4. merkezi olan hastanede 8 tane özel oda, kafeterya, konferans salonu, çocuk parkı, ibadethaneler ve mini golf sahası vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Bakırköy Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1

Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi

440 metre uzaklıkta

Cevizlik Mah. Kırmızı Şebboy Sok. No:11

Bakırköy Polikliniği

440 metre uzaklıkta

Ebuziya Cd. Eren İş Merkezi No:10/3

Dentistanbul Bakırköy Polikliniği

480 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

520 metre uzaklıkta

Fişekhane Cad. Sporcu Sokak. No:1/A

Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi

530 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19