Özel Güven Üroloji Merkezi

Özel Güven Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Güven Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2
Telefon:0 (212) 660-3808
Web Sitesi:guventaskirma.comHata Bildir
40.98253728.873250

Kurum Hakkında

Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin önemini ilke edinen merkezimizde hijyene de son derece önem verilmektedir. EMD marka E1000 model C kollu Floroskopi ESWL cihazı ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz.

Avrupa yakasında hasta kabul sayısı en çok ve tedavi sonucu en başarılı olan bir merkeziz. 5000'i aşan, başarıyla sonuçlandırdığımız tedavi tecrübemiz bulunmaktadır. SGK'dan yapılan denetimler sonucu kurallara uygun olarak çalıştığımız teftiş defterine de yazılı olarak belirtilmiştir. İstanbul'un dört bir yanından ulaşımı kolay (deniz otobüsü, tren, metrobüs, otobüs vb. ) merkezimizde, kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz, güleryüzlü, samimi bir hizmet verilmektedir.

Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile (röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir.

EMD marka Floroskopi sistemi ile çalışan ESWL cihazımızın konforunu yaşayın. Özel Güven Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Taş kırma merkezimiz Bakırköy Meydanının hemen yanında bulunan Bakırköy Kaymakamlığının yanındadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • ESWL

Özel Güven Üroloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güven Üroloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Güven Üroloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Güven Üroloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Güven Üroloji Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Güven Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yaşar Hastanesi
150 metre uzaklıkta
Bakırköy İncirli Caddesi No:22
Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
270 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29
Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
440 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:11
İNORA Tıp Merkezi
450 metre uzaklıkta
Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2
Veni Vidi Bakırköy Göz Merkezi
460 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Milliyetçi Sok. No:4/1
Türk Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
460 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19
Apikal Kardiyoloji Merkezi
480 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. İhsan Kalmaz Sk. No:2/5