Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230
Telefon:0 (322) 239-0475
37.05149235.262076

Kurum Hakkında

1984 yılından bu yana Adana ve çevresindeki 15 vilayete sağlık hizmeti sunan Dr. Ekrem TOK Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi bir bölge hastanesidir.

Hastanemiz sürekli olarak kendisini yenilemiş ve branşındaki gelişmelere paralel olarak yeni üniteleri bünyesine katmıştır. Bir yandan fiziki altyapısını ve donanımını yenilerken, bir yandan da güler yüzlü, hasta psikolojisini anlayan, verimli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bölgemizde özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği ataklarla ilkleri başarmış, hastanemizin çehresi tamamen değişmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da, hastanemizin tüm doktorları, hemşire, hasta bakıcı ve idari görevli personeli halkımızın sağlığı için canla başla görev yapmaya devam edecektir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Amatem (Alkol ve Madde Bağımlılığı)
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Adana ili Çukurova ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi RandevuAdana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sab Ri · 3 Haziran 2014

Hastamız daha yeni yattı. merak ediyoruz iyileşip iyileşmiecegini. inşallah yanındakilerde kendide iyileşir

Teoman Beyoglu · 24 Nisan 2012

Vallahi ben 6-7 kez yattım ilgi alaka çok güzel, doktorları sağolsunlar. Hasta olan ve hasta yakınlarına tavsiye ederim, tam donanımlı büyük bir psikiyatri hastanesi. Bütün hastalara Allahü Teala acil şifalar versin amin.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

530 metre uzaklıkta

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No:11

Medline Adana Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No:234 Seyhan

Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Turgut Özal Bulv. No:200 Gündoğdu Okulları Karşısı

EPC Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı

RTS Seyhan Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Türkmenbaşı Blv. Huzurevleri Mh. 128 Sk. Akgül 5 Sitesi C Blok No:3

Akdeniz Üroloji Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A