Aksaz Asker Hastanesi

Aksaz Asker Hastanesi
Kurum Adı:Aksaz Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Muğla
İlçe:Marmaris
Adres:Aksaz Deniz Üs Komutanlığı
Telefon:0 (252) 441-1000
36.85815128.243105

Kurum Hakkında

Aksaz Asker Hastanesi Baştabipliği Marmaris Garnizonu ve Muğla ili sınırları içinde mevcut diğer garnizonların sağlık işlerini yürütmektedir. Aksaz Deniz Üssü sosyal tesisler bölgesinde Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Karargahı ile Aksaz Misafirhanesi arasında toplam 5000 m2 alanda konuşludur.

Aksaz Asker Hastanesi'ne ulaşım Marmaris Otogarı'ndan 30 dakikada bir kalan ve şehir merkezinden geçtikten sonra 11 Km.lik Aksaz – Marmaris yolunu takip ederek Üsse ulaşan minibüslerle yapılmaktadır.

Aksaz Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aksaz Asker Hastanesi, Muğla ili Marmaris ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aksaz Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Aksaz Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Aksaz Asker Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Aksaz Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Marmaris Devlet Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Çamdibi Mah. Yeni Çevre Yolu Cad. 320.sok

Marmaris Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Çıldır Mah. İnönü Cad. No:30

Ahu Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Kemeraltı Mah. 167. Sok. No:3

Ahu Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Çıldır Mah. 167. Sokak No:3

Marmaris Yücelen Hastanesi

3.3 km. uzaklıkta

Turgut Özal Cad. Cumhuriyet Mah. No:1 Beldibi

Muğla Yücelen Hastanesi

37.2 km. uzaklıkta

Marmaris Yolu Kötekli Mevkii