Alibeyköy Semt Polikliniği

Alibeyköy Semt Polikliniği
Kurum Adı:Alibeyköy Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Eyüp
Adres:Alibeyköy Karadolap Mah. Vardar Bulvarı No:40
Telefon:0 (212) 418-4848
Web Sitesi:eyupdh.saglik.gov.trHata Bildir
41.07405528.940948

Kurum Hakkında

Alibeyköy Semt Polikliniği, İstanbul ili Eyüp ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Alibeyköy Semt Polikliniği, İstanbul Eyüpsultan Devlet Hastanesi bünyesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, genel cerrahi, genel dahiliye, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, ruh sağlığı ve hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, üroloji branşlarında poliklinik hizmetleri sunmaktadır.

Alibeyköy Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Alibeyköy Semt Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Genel Dahiliye
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz
 • Ruh sağlığı ve Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Alibeyköy Semt Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Alibeyköy Semt Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Alibeyköy Semt Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Karadolap Mahallesi Vardar Bulvarı üzerinde, 40 ünit ile Merkez binasında, Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Merkezimize bağlı Nevbahar Doyuran Diş Tedavi ve Protez Merkezimizde 16 ünit ile Diş Hekim
Özel Damla Tıp Merkezi
Özel Damla Tıp Merkezi
392 metre uzaklıkta
Özel Damla Tıp Merkezi üroloji alanında; spesifik olarak böbrek ve idrar yolu taşlarının tedavisi konusunda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.
Özel Alibey Hastanesi
Özel Alibey Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Kurum Çetinler Polikliniği olarak sağlık hizmetine başlamış olup, 2007 yılında Çetinler Cerrahi Tıp Merkezi, 2011 yılında ise Alibey Hospital hastanesine dönüşerek gelişimini sürdürmüştür.
Eyüpsultan Devlet Hastanesi
Eyüpsultan Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm programı kapsamında donanımsal ve hizmet altyapısı yenilenmiş ve gurur duyabileceğimiz modern bir hastaneye dönüşmüştür.
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi
Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi kronik yara bakımı konusunda her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunmaktadır.
Kağıthane Kızılay Hastanesi
Kağıthane Kızılay Hastanesi, profesyonel kadrosuyla 10.000m2 kapalı alan içerisinde, 5 ameliyathane, 42 yataklı üçüncü düzey yetişkin ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 22’si suit olmak üzere toplam 75 yatağı ile hastalarına hizmet
Özel Renin Diyaliz Merkezi
Özel Renin Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi İstanbul Kağıthane İlçesinde 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Alibeyköy Semt Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉