Altınözü Devlet Hastanesi

Altınözü Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Altınözü Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Hatay
İlçe:Altınözü
Adres:Fatikli Mah. Hastane Cad. No:8
Telefon:0 (326) 311-3131
Web Sitesi:altinozudh.saglik.gov.trHata Bildir
36.11954836.243947

Kurum Hakkında

Altınözü Devlet Hastanesi; 15 Aralık 2006 tarihinde 50 yatak kapasiteli bir kurum olarak hizmete açılmıştır. İlçemizde Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini ve çalışanların memnuniyetini gözeten bir anlayışla, sürekli eğitim ve iyileştirmenin gereğini yerine getiren personelimizle yasal mevzuat ve kalite yönetim prensiplerinin belirlediği çerçevede doğru zamanda, doğru sürede, doğru hastaya, doğru tedavinin uygulanmasını sağlamak için, bilimsel ve teknik yenilikleri takip ederek, çağdaş meslek anlayışına sahip ve etik kurallara uyan personelimizle, bölgemize Sağlık Hizmeti sunmak için çabalamaktayız.

Hastanemiz, ilk olarak 112 Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri ile Laboratuar ve Radyoloji hizmetleriyle faaliyete girdiğinde aylık ortalama 3000 hasta bakarken şu anda ciddi oranlarda hasta kapasitesini artırarak Doktor ve yardımcı sağlık personeli sıkıntılarına rağmen başarılı ve özverili çalışmalarla hizmet kalitesini artırarak bugünlere ulaşmıştır.

Bugün hastanemiz 112 Acil, Çocuk, Kadın Doğum, Dahiliye, Ağız ve Diş sağlığı hizmetleri ile aylık 15000 hasta bakmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Altınözü Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Altınözü Devlet Hastanesi, Hatay ili Altınözü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Altınözü Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Altınözü Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Altınözü Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Altınözü Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Altınözü Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hatay Hastanesi
10.9 km. uzaklıkta
Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok.
Antakya Göz Hastanesi
11.2 km. uzaklıkta
Kuyulu Mah. Örgü Cad. No:14
Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
11.2 km. uzaklıkta
Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12
Doğu Akdeniz Hastanesi
11.7 km. uzaklıkta
Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85
Emir Diyaliz Merkezi
12.3 km. uzaklıkta
Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece
Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
13.6 km. uzaklıkta
Altınçay Mah. 623. Sok. No:4