Ankara Mevki Asker Hastanesi

Ankara Mevki Asker Hastanesi
Kurum Adı:Ankara Mevki Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:İrfan Baştuğ Caddesi, Dışkapı Altındağ
Telefon:0 (312) 310-3535
39.95365632.857361

Kurum Hakkında

Hastanemizde profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik ve klinik hizmetleri verilmektedir. Ankara Mevki Asker Hastanesi Baştabipliği klinik hizmetlerini 200 yataklı bir hastane olarak sürdürmektedir.

Ankara Mevki Asker Hastanesi Baştabipliğinde, hastalara hizmet verilirken haftalık çalışma programı uygulanır ve günlük çalışmalarda mesai saati esas alınır. Poliklinik hizmetleri 08:00 – 12:00 ve 13:00 – 16:00 saatleri arasında yürütülmektedir. Ankara Mevki Asker Hastanesi Baştabipliği bünyesinde 2006 yılından itibaren hizmet veren Ağız Sağlığı ve Diş Tedavi Merkezi, askeri personel ve aileleri ile SGK hastalarına hizmet vermekte ve Silahlı Kuvvetler Personel temini kapsamında kurul üyesi olarak görev yapmaktadır.

Ankara Mevki Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankara Mevki Asker Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ankara Mevki Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ankara Mevki Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ankara Mevki Asker Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ankara Mevki Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi

420 metre uzaklıkta

Ziraat Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. No:20

Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Ziraat Mah. İrfan Baştuğ Cad. Kurtdereli Sk. No:10

Bahar Diyaliz Merkezi

760 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Mh. Çamlıdere Sk. No:10 İskitler

Görkem Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

İrfan Baştug Cad. No:70/1-2 Aydınlıkevler

Ankara VSD Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Hisarpark Cad. No:18 Ulus