Aşkale İlçe Hastanesi

Aşkale İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Aşkale İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Aşkale
Adres:Bahçelievler Mah. Erzurum Cad. No:121
Telefon:0 (442) 415-1923
39.91762140.680482

Kurum Hakkında

1965 yılında temeli atılan ve 1966 yılında Merkez Sağlık Ocağı adı ile sağlık hizmetlerine başlayan Sağlık Merkezimiz, artan nüfus yoğunluğu değişen sosyal yapı nedeniyle 10 yatak kapasitesiyle ilçemiz ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma geldiğinden zaman zaman bakanlığımıza 25 yataklı devlet hastanesine dönüştürülmesi için istekte bulunulmuş olup yapılan yazışmalar sonucu 1997 yılında bakanlığımızın 25 yataklı devlet hastanesine dönüştürülmesi için verdiği onay, ödenek gönderilemediği için hastaneye dönüşüm gerçekleştirilememiştir.

Sağlık Merkezimiz 1 Mayıs 2003 tarihinden itibaren Bakanlık oluru ile 24 saat boyunca hasta kabul edilen ve hastada yatırılabilen gelişmiş Sağlık Ocağına dönüştürülmüştür. 2007 yılı Nisan ayı itibarı ile Sayın Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ'ın emirleri doğrultusunda 1200 metrekare alan üzerine kurulacak olan 4200 metrekare Yeni Entegre Hastane binası 2 Milyon 778 bin YTL ye ihale edilmiş olup yapım aşamasına geçilmiştir. Teslim tarihi 2007 yılı Kasım ayı olarak planlanmıştır. Yapımı tamamlanarak 01-03-2008 tarihinde hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Aşkale İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aşkale İlçe Hastanesi, Erzurum ili Aşkale ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Aşkale İlçe Hastanesi RandevuAşkale İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adem Altun Kapikale · 26 Aralık 2014

Aşkalemizde eskiden ne vardı karaduzen sağlık ocağıydı hizmet nekadarda olsa kısıtlıydı. şimdi hamt olsun doğprudan genel gerrahi anestezi reanımasyon acil hizmet ne yookkki. kadın hastalar yollarda kızaklarla ulaştırılıyordu bi çoğu ölümle pençeleşip kan kayıp ediyordu. Allah devletimizi zeal zevalden korusun bu hizmetler hep akp iktidarında olmuştur. selam ve saygılar hastahanemizde çalışan bütün personel doktor hemşire ve diğer çalışanlara başarılar. aşkale kapukaleden adem altun saygılarımla

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Aşkale İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Aşkale İlçe Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Aşkale İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tercan Devlet Hastanesi

29.9 km. uzaklıkta

Kazım Karabekir Mh. Kervansaray Cd. No:2

Çat Devlet Hastanesi

42.4 km. uzaklıkta

Oyuklu Mahallesi Hastane Caddesi

FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi

47.6 km. uzaklıkta

Hüseyin Avni Ulaş Mah. Çat Yolu Üzeri İhtisas Hastanesi Karşısı Buğra

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

47.6 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi Çat Yolu Caddesi

Ataturk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi

48.4 km. uzaklıkta

Ataturk Üniversitesi Kampüsü Yakutiye

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi

49.7 km. uzaklıkta

Doktor Refik Saydam Cad. Yukarı Köşk Mh. Çat Yolu Üzeri