Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Rumeli Hisarı Caddesi No:62 Baltalimanı
Telefon:0 (212) 323-7075
41.09673829.053395

Kurum Hakkında

Hastanemiz Sağlık Bakanlığı tarafından 21 Aralık 2001 tarihinde özel dal eğitim ve araştırma hastanesi statüsüne geçirilmiş ve bu haliyle ülkemizin Ortopedi ve Travmatoloji alanında ilk ve tek özel dal eğitim hastanesi olmuştur.

Bugün hastanemiz 3 tane Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, 25 Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, 133 hasta yatağı, 31 poliklinik muayene odası, laboratuar ve görüntüleme birimleri ile sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hedefimiz, hastanemizi kolay ulaşılabilir, kaliteli ve çağdaş tıbbi hizmetin verilebildiği bir sağlık kurumu ve bilgi çağının sunduğu imkânları kullanabilen, modern teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayabilen bilgilerle donatılmış uzman kadroları yetiştirecek bir eğitim kurumu haline getirmektir. Baltalimanı adını hem yurt içinde ve hem de yurt dışında bir marka haline getirmeye kararlıyız. Geçmişte kapatılması veya otel ve benzeri amaçlarla kullanılması gündeme getirilen hastanemiz bugün 21. yüzyıl Türkiyesinin en önemli sağlık kurumlarından biri haline gelmiştir. Bu haliyle hastanemiz hasta sayısı, hasta potansiyeli ve çeşitliliği, hizmet verilen mekanların tarihi ve doğal güzelliği ile değil ülkemizde, Avrupa'da bile birkaç önemli ortopedi merkezinden biri olmaya adaydır.

Hastanemiz İstanbul'un Avrupa yakasında, Sarıyer ilçesi sınırları içersindedir. Beşiktaş'tan Sarıyer yönüne gidişte Rumeli Hisarı'ndan sonra, sahildedir.

Ulaşım için Sarıyer, İstinye, Bahçeköy İETT otobüsleri hastanemiz önünden geçmektedir. Özel araç ile ulaşımda, TEM otoyolunda Anadolu'dan gelişte Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü geçince ilk yol ayrımı olan Etiler sapağından çıkış yapılarak, Avrupa'dan gelirken köprüden önceki son çıkıştan çıkış yaparak sahil yoluna inildiğinde hastanemize ulaşılabilir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • El Cerrahisi
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Romatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Spor Hekimliği
 • Üroloji

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi RandevuMetin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Rengin Kuzgun · 14 Mart 2015

tahlil sonuçları için giriş yapılmıyor

Taner Bekirhan Bekirhan · 18 Eylül 2013

ben hastaneye dokuz ay gelip gittim yeşil kartlıyım diye durmadan ordan oraya yolladılar

Mehmet Temel · 18 Eylül 2012

Baltalimanı Kemik Hastanesinde yeni doğan bebeğe tibia nakli yapılabilir mi? Bilgisi olan yazarsa sevinirim. Çünkü telefonla bir türlü cevap alamadım.

Bahar Tanman · 20 Mayıs 2012

Baltalimanı Kemik Hastanesinde kızım ameliyat oldu şu an çok iyi bütün doktorlara ve hemşirelere candan teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 49 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sahva Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:4

Altı Nokta Körler Vakfı Göz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:63 Emirgan

Rumeli Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Nispetiye Caddesi No: 15/2 Rumeli Hisarüstü

İstinye Devlet Hastanesi

2 km. uzaklıkta

İstinye Caddesi No:98

FSM Tıp Merkezi Kavacık

2 km. uzaklıkta

Kavacık Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. Can Sk. N:2

Dünyagöz Hastanesi Etiler

2.1 km. uzaklıkta

Nispetiye Cad. Yanarsu Sok. No :1 Etiler

Otağtepe Tıp Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Kavacık Mah. Otağtepe Cad. No:56

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy