Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Batman
İlçe:Merkez
Adres:Ziya Gökalp Mah. SSK Caddesi
Telefon:0 (488) 213-1213
37.88971241.125174

Kurum Hakkında

Hastanemiz 125 yataklı bir hastane olup; 15 poliklinik, 3 ameliyathane, yeni doğan, çocuk servisi, talasemi, çocuk cerrahi servisi, doğumhane, doğum servisi ve jinekoloji servislerine sahip bir Sağlık Bakanlığı hastanesidir.

Hastanemiz çalışan tüm kadrosuyla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış, üstlendiği misyonla bölgede model olmayı hedeflemiştir. Hizmetlerimiz; Hasta memnuniyeti odaklı, eğitimlerle çalışanları yetkin hale getirerek hizmetine devam etmektedir.

Batman Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimlik yönetimi altında Acil Çocuk ve Acil Kadın Doğum, Ameliyathane, Poliklinik Hizmetleri, Bebekdostu, Aile Planlaması, NST, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuarları, Transfüzyon merkezi ünitesi ve Radyoloji Ünitesi olarak Sağlık hizmeti faaliyetini sürdürmektedir.

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak; sürekli iyileştirme anlayışıyla tüm hizmet alanların ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak, standartlara uygun, çağdaş, objektif, güvenilir sağlık hizmeti sunmak kalite politikamızdır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Batman şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi RandevuBatman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

190 metre uzaklıkta

Ziya Gökalp Mah Edip Solmaz Bulvarı No:1

Medical Park Batman Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:141 Batman

Batman Yaşam Hastanesi

640 metre uzaklıkta

Pınarbaşı Mah. 2204 Sk. No:9

Farabim Hastanesi

780 metre uzaklıkta

D.Bakır Cad. Atatürk Bulvarı No:26

Zilan Hastanesi

790 metre uzaklıkta

Pınarbaşı Mah. Mahatma Gandi Bulvarı Aydın Arslan Cad. No:27

Batman Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Turgut Özal Bulvarı No:293