Batman şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Özel Hastane listelenmiştir. Batman ilinde toplam 14 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Batman yazısına tıklayabilirsiniz.

Batman Özel Hastaneler Listesi

Merkez
Özel Batman Hastanesi

2005 yılında kurulan Özel Batman Hastanesinin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.

Özel Batman Dünya Hastanesi

2007 yılında kurulan Özel Batman Dünya Hastanesi 45'i yoğun bakım olmak üzere 115 yatağı, 63 hasta odası ve tam teşekküllü 4 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.

Özel Medical Park Batman Hastanesi

Medical Park Batman Hastanesi, Batman ili başta olmak üzere çevre bölgelere; altyapısı, uzman hekim kadrosu ve nitelikli personeliyle, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Farabim Hastanesi

Batman merkez D.Bakır Cad. Atatürk Bulvarı No:26 adresinde hizmet sunmaktadır.

Özel Batman Yaşam Hastanesi

2006 yılında kurulan Özel Batman Yaşam hastanesi 5.000 m2 kapalı alanda 22si yoğun bakım olmak üzere 60 hasta yatağı, 32 hasta odası, doğumhanesi ve tam teşekküllü 2 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.

Özel Zilan Hastanesi

2015 yılında faaliyete giren Özel Zilan Hastanemizin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Batman Hastaneleri

2005 yılında kurulan Özel Batman Hastanesinin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır....

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 125 yataklı bir hastane olup; 15 poliklinik, 3 ameliyathane, yeni doğan, çocuk servisi, t...

2007 yılında kurulan Özel Batman Dünya Hastanesi 45'i yoğun bakım olmak üzere 115 yatağı, 63 hasta odası ve tam teşekküllü 4 ameliyat odası ...

Sağlık Bakanlığımız tarafından yapımına 1996 yılında başlanan Batman Bölge Devlet Hastanesi 2009 tarihinde ilk hasta kabulüne başlamıştır....