Bilecik şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Bilecik ilinde toplam 8 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Bilecik yazısına tıklayabilirsiniz.

Bilecik Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Bilecik Devlet Hastanesi
Bilecik Devlet Hastanesi 100 yatak kapasitelidir. Hastanemizde 53 Uzman hekim olmak üzere 294 kadrolu ve sözleşmeli 135 şirket elemanı olmak üzere toplam 482 personel çalışmaktadır.
Bozüyük
Bozüyük Devlet Hastanesi
Bozüyük Devlet Hastanesinin Yeşilkent'teki yeni hastane binasında Acil, Genel Cerrahi, Çocuk Ünitesi, Kadın Doğum ve Dahiliye servisleri hizmet vermektedir.
Gölpazarı
Gölpazarı İlçe Hastanesi
Gölpazarı ilçesi Ulucami Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:23 adresinde hizmet sunmaktadır.
Osmaneli
Osmaneli Devlet  Hastanesi
1966 yılında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete başlayan hastanemiz 2010 yılında yeni binasına taşınıp, devlet hastanesi ünvanına kavuşmuş ve Osmaneli Devlet Hastanesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
Pazaryeri
Pazaryeri İlçe Hastanesi
Pazaryeri İlçe Hastanesinde Sağlık Ocağı ile birlikte hem koruyucu hekimlik görevi ve tedaviye yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir.
Söğüt
Söğüt Devlet Hastanesi
Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Söğüt Bilecik karayolu 1. km üzerinde bulunmaktadır. 25 yatak kapasitesine sahiptir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Bilecik Hastaneleri

Bozüyük Devlet Hastanesinin Yeşilkent'teki yeni hastane binasında Acil, Genel Cerrahi, Çocuk Ünitesi, Kadın Doğum ve Dahiliye servisleri hiz...

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 1 Ekim 2011 tarihinde tamamlanmış olan yeni hizmet binamızda hizmete devam etmekteyiz....

Bilecik Devlet Hastanesi 100 yatak kapasitelidir. Hastanemizde 53 Uzman hekim olmak üzere 294 kadrolu ve sözleşmeli 135 şirket elemanı olmak...

Bilecik Gölpazarı ilçesi Ulucami Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:23
Devlet Hastanesi