Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Fatih Mah. İzzet Baysal Cad. No:7 Karacasu
Telefon:0 (374) 262-8445
Web Sitesi:boluftreah.saglik.gov.trHata Bildir
40.68794931.62691

Kurum Hakkında

Hastanemiz 01.08.2014 tarihinde Bolu Valiliği ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanıma ilişkin protokol imzalamıştır. Bu tarihten itibaren hastanemiz merkez ünite ve üniversite ünitesi şeklinde 2 ünite olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bolu Merkeze 5 km uzaklıkta olup, 173 kadrolu personel ve 375 yatak kapasitesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.

Mevcut binamız ve üniversite ünitesi içerisinde yedi adet fizik tedavi salonumuz, rehabilitasyon salonumuz, robotik rehabilitasyon ünitemiz, kardiyopulmoner rehabilitasyon ünitemiz, izokinetik test ve egzersiz ünitemiz, denge mekanoterapi ünitemiz, kadınlar ve erkekler için ayrı olmak üzere kaplıca havuzlarımız da bulunmaktadır.

Kas ve romatizmal hastalıkları, kireçlenmeler (artroz), beyin ve sinir zedelenmeleri (felç), boyun, bel ve sırtta görülen fıtıklar ve siyatik rahatsızlıkları, iltihaplı romatizma hastalıkları (ankilozan spondilit, romatoid artrit ) gibi hastalıklar için hastanemize başvuran bir çok hasta hizmet vermekteyiz.Ayrıca hastanemizde uygun hastalara son yılların gözde tedavi yöntemlerinden olan botox (botilismus toksin) uygulamaları da yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bolu şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Rukiye Tok
★★
3 yıl oldu ağrılarım şiddetlendi rahatsız ediyor parmağımı dizlerim ve boynum çok kötü gerçekten acı çekiyorum. Yatış sorguluyorum 367 kişi 1 yıl sora sorguladı rakkam aynı şimdide site yanıt vermiyor bilgilerinize?
Soner Irmak
★★★
Giden arkadaşlardan rica ediyorum. Hastanenin sgk ile anlaşması var mı? Ekstra bir ücret çıkıyormu? Bir de elimizdeki tahlillerle mi gidiyoruz yoksa muayene edip tedaviye onlar mı kara veriyorlar? Bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekürler.
Mustafa Uça
Yatış sorgulamadan neden sonuç alamıyoruz? İki senedir rutin yatarak tedavi görmesi gereken hastam var yılda bir hak olduğunu biliyoruz ama sıra gelmediği için o hak sıramızda geçecek lütfen çözüm üretilsin istiyoruz.
Alihan Dereli
Bolu ftr hastanesine sıra bekliyorum.
Fatma Karababa
2014de şubatın 2sinde yazıldım internetten baktım onbeş gün önce sırada 60 kişi vardı hala çağrılmadım...
Nejdet Aksünger
22.01.2015-05.02.2015 tarihleri arasında eşimle birlikte tedavi gördük. bende bel fıtığı ve dizlerde kireçlenme var, eşimde bel fıtığı boyun fıtığı var. çok faydasını gördük bu sene sıramızı bekliyoruz kısmet olursa gideceğiz.

Baş hekiminden tüm çalışan personeli tüm hassasiyeti ile görevlerini yapıyorlar emeği geçen herkese teşekkürler ederim.
Zülfiye Tülay Koşar
Internet sayfasında problem var yatış sıramı takip edemiyorum. Web sayfası görüntülenemiyor. Bilgilerize
Nihat Kadam
3 senedir hastanenizde tedavi oluyorum çok memenunum. Doktor Arzu Eröz başta olmak üzere bütün doktor ve personele teşekkür ederim. Nihat Kadam
Nurşen Altıncı Şen
Ben de hastanenizde kaldım ama daha bir şey anlamadım. fizik süresi kısa bir de doktorum cuma günü bir şey demedi pazartesi kendisi yoktu hastanede vizite gelmeden nasıl oldu anlamadım taburcusun dediler. kısa olduğu için tam fayda göremedim 21 gün gün fizik almak gerekmiyormu 11 günde taburcu ettiler hastanenin bütün personeli ve hemşireleri temizlik personeline teşekkürlerimi sunarım
Şehnaz Gür
Eşimle ben hastanede yattık ve Dr.Burcu Metin Ökten idi şimdi hastanede olmadığını söylüyorlar Burcu hanım nerede kime soracağız. lütfen bize yazarmısınız biz ondan çok çok memnunduk hep dr. iyi biz ona alıştığımız için gözlerimiz onu arıyor
Nevin Cacaoglu Canlı
Hastanenizde yattım başta doktorum Burcu hanıma fizyotrapistım Elife personele ve herkese teşekkür ederim
Ayla Polat Seyalıoglu
doğrudur. istanbuldan oraya gelip muayene oldum ve öncelikli sıraya alınmama rağmen hala haber yok. bel fıtığı ameliyatı oldum. şimdide boyun fıtığı, kireçlenme, romatizma ve ellerimde sinir sıkışması var ordaki tedaviden sonra ameliyat olacağım. heran kulağım telefonlarda. internet sayfanız yanıt vermiyor. lütfen haber bekliyorum sesimi duyunnnn.
Fahire Gence
geçen tarihlerde hastahanenizde tedavi gördüm şifa buldum şimdi yine hastalığım nuksetti ozamanda hastahananizden çok memnun kaldım yine bana yardımcı olmanızı diliyorum çok kötü durumdayım yürüyemiyorum. böyle bir tesis böyle bir hastahaneyi sizler gibi doktor ve hizmetlilere devlet adına teşekkürlerimi bildirir bana yardımcı olmanızı rica ederim sygılarımla.
Haydar Ciftci
Odalar kaç kişilik bilgisi olan varmı
Hüyük Mehmet
Yatış zamanını takip etmek için web sitesi adresi neden açılmıyor ve de takip edemiyorum.
Necdet Dogruoglu
Yatış sorgulamada bilgilere ulaşamıyoruz
Ahmet Yayla
2013 yılında Hastanede yattım yapılan tedaviden fayda gördüm. Başta Doktorum Burcu Metin Öktem hocaya çok teşekkür ederim ayrıca hastanennin tüm personeline teşekkür ederim
Yilmaz Kirazli Kirazli
çok güzelde sıra öldükten sonra gelir gibime geliyor
Deniz Köktürk
bana internet adresi verdiler sayfa açılmıyo
Miray Metin
Romotoloji diye gittim 16 yaşındaki oğlumu 3 aydır tedavi ettiler iltehapli eklem ramatİzmaso vardo gözede vurdu üveyit oldu kortizonda kullandok şimdi bişi yapamıyoruz sevk edİyolar. e sevk kağıdı onuda yazmıyonuz beni niye 3 ay beklettiniz çoçugumun kör olma riski var sağlık bakanlığına kadar şikayet etcem
Abidin Çorak
Öncelikle hastane Başhekimine ve müdüranıma tüm doktorlarımıza ve sağlık personeli idari işler ve güvenlik elemanları yemekhane calışanları ve temizlik ekibi tüm hastane çalışanları mükembel hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Zonguldak Çatalağzı Belediyesi kültür memuru Abidin Çorak
Oğuz Kurtuluş
Çok uzun bekletiyorlar ve istediğimiz hiç bir bilgi yok ama Berna hanımdan çok memnunuz.
T.c. Hesna Sönmez
3 senedir tedavi oluyorum doktorlara personele çok teşekkür ederim çok memnunum tedaviden
Seyit Başaran
Her gittigimde daha sağlıklı ve dinç hissediyorum kendimi. Tüm hastahane personeline teşekkür ederim.
Dündar Yazgan
Ben hastahanenizde yattım doktorlarınızdan ve personelinizden memnunum ayrıca bana bakan Burcu Hanım'a çok teşekkür ederim.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 93 oy kullanılmış ve kurum hakkında 25 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatma Hatun Hastanesi
5.4 km. uzaklıkta
Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23
Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
5.6 km. uzaklıkta
Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi
6.3 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Şehitler Cad.
Çağsu Hastanesi
6.7 km. uzaklıkta
Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62
Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
7.1 km. uzaklıkta
İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı
İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
8.6 km. uzaklıkta
Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu
Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
8.6 km. uzaklıkta
Alpağut Mah. 3.Cadde No:59