Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Bolu FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Fatih Mah. İzzet Baysal Cad. No:7 Karacasu
Telefon:0 (374) 262-8445
40.68794931.62691

Kurum Hakkında

Hastanemiz 01.08.2014 tarihinde Bolu Valiliği ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanıma ilişkin protokol imzalamıştır. Bu tarihten itibaren hastanemiz merkez ünite ve üniversite ünitesi şeklinde 2 ünite olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bolu Merkeze 5 km uzaklıkta olup, 173 kadrolu personel ve 375 yatak kapasitesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.

Mevcut binamız ve üniversite ünitesi içerisinde yedi adet fizik tedavi salonumuz, rehabilitasyon salonumuz, robotik rehabilitasyon ünitemiz, kardiyopulmoner rehabilitasyon ünitemiz, izokinetik test ve egzersiz ünitemiz, denge mekanoterapi ünitemiz, kadınlar ve erkekler için ayrı olmak üzere kaplıca havuzlarımız da bulunmaktadır.

Kas ve romatizmal hastalıkları, kireçlenmeler (artroz), beyin ve sinir zedelenmeleri (felç), boyun, bel ve sırtta görülen fıtıklar ve siyatik rahatsızlıkları, iltihaplı romatizma hastalıkları (ankilozan spondilit, romatoid artrit ) gibi hastalıklar için hastanemize başvuran bir çok hasta hizmet vermekteyiz.Ayrıca hastanemizde uygun hastalara son yılların gözde tedavi yöntemlerinden olan botox (botilismus toksin) uygulamaları da yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bolu şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi RandevuBolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Rukiye Tok · 22 Mayıs 2017

3 yıl oldu ağrılarım şiddetlendi rahatsız ediyor parmağımı dizlerim ve boynum çok kötü gerçekten acı çekiyorum. yatış sorguluyorum 367 kişi 1 yıl sora sorguladı rakkam aynı şimdide site yanıt vermiyor bilgilerinize?

Soner Irmak · 30 Ağustos 2016

Giden arkadaşlardan rica ediyorum. Hastanenin sgk ile anlaşması var mı? Ekstra bir ücret çıkıyormu? Bir de elimizdeki tahlillerle mi gidiyoruz yoksa muayene edip tedaviye onlar mı kara veriyorlar? Bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekürler.

Kerime Akgul · 13 Nisan 2016

Nerden bakıyorlar kaç gün kalmış diye ben bulamadım bir kişi bana söylesin ne olur

Mustafa Uça · 11 Şubat 2016

Yatış sorgulamadan neden sonuç alamıyoruz? İki senedir rutin yatarak tedavi görmesi gereken hastam var yılda bir hak olduğunu biliyoruz ama sıra gelmediği için o hak sıramızda geçecek lütfen çözüm üretilsin istiyoruz.

Alihan Dereli · 16 Ocak 2016

Bolu ftr hastanesine sıra bekliyorum.

Fatma Karababa · 16 Ocak 2016

2014de şubatın 2sinde yazıldım internetten baktım onbeş gün önce sırada 60 kişi vardı hala çağrılmadım...

Nejdet Aksünger · 6 Ocak 2016

22.01.2015-05.02.2015 tarihleri arasında eşimle birlikte tedavi gördük. bende bel fıtığı ve dizlerde kireçlenme var, eşimde bel fıtığı boyun fıtığı var. çok faydasını gördük bu sene sıramızı bekliyoruz kısmet olursa gideceğiz.

Baş hekiminden tüm çalışan personeli tüm hassasiyeti ile görevlerini yapıyorlar emeği geçen herkese teşekkürler ederim.

Zülfiye Tülay Koşar · 30 Kasım 2015

Internet sayfasında problem var yatış sıramı takip edemiyorum. Web sayfası görüntülenemiyor. Bilgilerize

Nihat Kadam · 10 Ekim 2015

3 senedir hastanenizde tedavi oluyorum çok memenunum. Doktor Arzu Eröz başta olmak üzere bütün doktor ve personele teşekkür ederim. Nihat Kadam

Nurşen Altıncı Şen · 12 Mayıs 2015

Ben de hastanenizde kaldım ama daha bir şey anlamadım. fizik süresi kısa bir de doktorum cuma günü bir şey demedi pazartesi kendisi yoktu hastanede vizite gelmeden nasıl oldu anlamadım taburcusun dediler. kısa olduğu için tam fayda göremedim 21 gün gün fizik almak gerekmiyormu 11 günde taburcu ettiler hastanenin bütün personeli ve hemşireleri temizlik personeline teşekkürlerimi sunarım

Şehnaz Gür · 28 Ocak 2015

Eşimle ben hastanede yattık ve Dr.Burcu Metin Ökten idi şimdi hastanede olmadığını söylüyorlar Burcu hanım nerede kime soracağız. lütfen bize yazarmısınız biz ondan çok çok memnunduk hep dr. iyi biz ona alıştığımız için gözlerimiz onu arıyor

Nevin Cacaoglu Canlı · 24 Aralık 2014

Hastanenizde yattım başta doktorum Burcu hanıma fizyotrapistım Elife personele ve herkese teşekkür ederim

Ayla Polat Seyalıoglu · 22 Aralık 2014

doğrudur. istanbuldan oraya gelip muayene oldum ve öncelikli sıraya alınmama rağmen hala haber yok. bel fıtığı ameliyatı oldum. şimdide boyun fıtığı, kireçlenme, romatizma ve ellerimde sinir sıkışması var ordaki tedaviden sonra ameliyat olacağım. heran kulağım telefonlarda. internet sayfanız yanıt vermiyor. lütfen haber bekliyorum sesimi duyunnnn.

Fahire Gence · 18 Aralık 2014

geçen tarihlerde hastahanenizde tedavi gördüm şifa buldum şimdi yine hastalığım nuksetti ozamanda hastahananizden çok memnun kaldım yine bana yardımcı olmanızı diliyorum çok kötü durumdayım yürüyemiyorum. böyle bir tesis böyle bir hastahaneyi sizler gibi doktor ve hizmetlilere devlet adına teşekkürlerimi bildirir bana yardımcı olmanızı rica ederim sygılarımla.

Haydar Ciftci · 1 Ekim 2014

Odalar kaç kişilik bilgisi olan varmı

Hüyük Mehmet · 25 Eylül 2014

Yatış zamanını takip etmek için web sitesi adresi neden açılmıyor ve de takip edemiyorum.

Necdet Dogruoglu · 28 Ağustos 2014

Yatış sorgulamada bilgilere ulaşamıyoruz

Ahmet Yayla · 26 Ağustos 2014

2013 yılında Hastanede yattım yapılan tedaviden fayda gördüm. Başta Doktorum Burcu Metin Öktem hocaya çok teşekkür ederim ayrıca hastanennin tüm personeline teşekkür ederim

Yilmaz Kirazli Kirazli · 8 Ağustos 2014

çok güzelde sıra öldükten sonra gelir gibime geliyor

Deniz Köktürk · 28 Haziran 2014

bana internet adresi verdiler sayfa açılmıyo

Miray Metin · 2 Haziran 2014

Romotoloji diye gittim 16 yaşındaki oğlumu 3 aydır tedavi ettiler iltehapli eklem ramatİzmaso vardo gözede vurdu üveyit oldu kortizonda kullandok şimdi bişi yapamıyoruz sevk edİyolar. e sevk kağıdı onuda yazmıyonuz beni niye 3 ay beklettiniz çoçugumun kör olma riski var sağlık bakanlığına kadar şikayet etcem

Abidin Çorak · 1 Nisan 2014

Öncelikle hastane Başhekimine ve müdüranıma tüm doktorlarımıza ve sağlık personeli idari işler ve güvenlik elemanları yemekhane calışanları ve temizlik ekibi tüm hastane çalışanları mükembel hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Zonguldak Çatalağzı Belediyesi kültür memuru Abidin Çorak

Oğuz Kurtuluş · 29 Kasım 2013

Çok uzun bekletiyorlar ve istediğimiz hiç bir bilgi yok ama Berna hanımdan çok memnunuz.

T.c. Hesna Sönmez · 6 Ağustos 2013

3 senedir tedavi oluyorum doktorlara personele çok teşekkür ederim çok memnunum tedaviden

Seyit Başaran · 11 Şubat 2013

Her gittigimde daha sağlıklı ve dinç hissediyorum kendimi. Tüm hastahane personeline teşekkür ederim.

Dündar Yazgan · 6 Ocak 2013

Ben hastahanenizde yattım doktorlarınızdan ve personelinizden memnunum ayrıca bana bakan Burcu Hanım'a çok teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 91 oy kullanılmış ve kurum hakkında 26 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatma Hatun Hastanesi

5.4 km. uzaklıkta

Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23

Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

5.6 km. uzaklıkta

Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi

6.3 km. uzaklıkta

Sağlık Mah. Şehitler Cad.

Çağsu Hastanesi

6.7 km. uzaklıkta

Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62

Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

7.1 km. uzaklıkta

İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

8.6 km. uzaklıkta

Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

8.6 km. uzaklıkta

Alpağut Mah. 3.Cadde No:59