Bursa Özel Hayat Hastanesi

Bursa Özel Hayat Hastanesi
Kurum Adı:Bursa Özel Hayat Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Ankara Yolu Caddesi No:44
Telefon:0 (224) 225-0850
40.19198429.077075

Kurum Hakkında

Özel Hayat Hastanesi hizmetteki 40’ncı yılında, fiziki altyapısı, SUIT ve VIP odaları, yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneleri ve son teknoloji cihazlarla donatılmış polikliniklerinin yanı sıra barındırdığı diğer özellikleriyle, Bursa’nın en yeni sağlık tesisini vatandaşların hizmetine sundu.

20.000 m2 alan üzerinde yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Hayat Hastanesi, 310 çalışan, 90 yatak kapasitesi, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, 7 ameliyathanesi, 4 modern doğumhanesi, biyokimya, mikrobiyoloji laboratuvarları, Medikal Estetik Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri vermektedir. 18 branş ile 53 poliklinik odasının bulunduğu hastanemizde Kemik Dansitometrisi, Enkoskopi, Kolonoskopi, EEG, EMG, Dijital Mammografi, Dijital röntgen, Ultrasonografi, 3 boyutlu renkli doppler, GE 1.5 Tesla MR cihazı, bilgisayarlı tomografisi (Koroner anjiyo özelliğine sahip) gibi tetkikler gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde; 12 yatak kapasiteli erişkin yoğun bakım ünitesi, 11 kuvöz altyapısına sahip yenidoğan yoğun bakım, 4 Suit, 4 VİP oda, 4 Yataklı Uyku Kliniği, Doğumhane, kadın doğum katı, Çocuk oyun alanları ile birlikte Çocuk Polikliniği, Tam teşekküllü fizik tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, konferansların, seminerlerin ve eğitimlerin yapılabileceği teknik donanıma, modern bir altyapıya sahip 120 kişilik konferans salonu, Tahlil tüplerinin katlar arası otomatik taşınmasını sağlayan pnömatik tüp sistemi, Son teknolojiye sahip merkezi sterilizasyon ünitesi, 200 araçlık Açık-kapalı otopark bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Bursa Özel Hayat Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Özel Hayat Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Leyla Çiçen · 27 Haziran 2013

Sayın Özel Hayat Hastanesi yöneticileri,

Ben ve eşim hastanenizde çalışan değerli, kaliteli doktorlar sayesinde birkaç kez hastanenize muayene için geldik fakat şu sıcak günlerde siz yöneticiler hiç o değerli doktorların çalıştıkları odalarında kan ter içinde olduklarını görüyor musunuz bilmiyorum. Bizler hasta olarak o ortamda 10*15 dk.da bunalıyoruz, bazı odalarda ya hiç klima yok veya var, göstermelik duvarda takılı duruyor, arızalı çalışmıyor. Siz Bursa nın en eski özel hastanelerinden birisiniz ve çok değerli doktorlarla çalışıyorsunuz, bu yüzden ne zaman gelsem çok kalabalık. Doktor, hasta ve diğer çalışanlarınızın daha rahat bir ortamda bulunması umarım ilkeleriniz arasındadır.

Bu konuda duyarlı olacağınızı ümit ediyor, saygılar sunuyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bursa Özel Hayat Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bursa Özel Hayat Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bursa Özel Hayat Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

690 metre uzaklıkta

Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adliye Karşısı

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi

920 metre uzaklıkta

Sinandede Mah. Barutluk Cad.No:92

FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Hacı İlyas Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi B Blok No:5

Aritmi Osmangazi Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Ulubatlı Hasan Bulvarı No:46

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Şükraniye Mah. Hastane Sok. No:11

Medical Park Bursa Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Haşim İşcan Mah. Fomara Meydanı No:1

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Ahmetpaşa Mh. Fevziçakmak Cd. Fomara Han No:73

Marmara Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Mehmet Akif Ersoy Mh. Kasım Önadım Blv. N:120