Çınar Devlet Hastanesi

Çınar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çınar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Çınar
Adres: Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Bulvarı No:64/1
Telefon:0 (412) 511-2399
Web Sitesi:cinardh.saglik.gov.trHata Bildir
37.73040540.405541

Kurum Hakkında

Çınar Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Çınar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz Mayıs 2007 tarihinde, Sağlık Ocağı olarak hizmet vermekte olduğu binada Sağlık Bakanlığının Onayı ile kurulmuştur. Mevcut binanın yetersiz kalması sonucu, yeni hizmet binası inşa edilmiş, 13.02.2016 tarihinde yeni hizmet binasına taşınmıştır. Halen bu hizmet binası içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemizde 3 İç Hastalıkları, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum, 2 Aile Hekimliği ve 3 Diş Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği hizmet vermektedir.

Çınar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çınar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Çınar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çınar Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Çınar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bismil Devlet Hastanesi
Bismil Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Bismil Devlet Hastanesi 75 yatakla İlçemizin tek Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Hastanemiz tıbbi donanım bakımından yeterli durumdadır.
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Dicle Üniversitesi Hastaneleri birçok farklı branşta Diyarbakır ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır.
Dicle Üniversitesi Çocuk Hastanesi
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile çocuk sağlığı branşlarında hizmet vermektedir.
Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi branşlarında, yılda 10 bin kanser hastasının tedavileri başarıyla yapılmaktadır.
Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi ve Çocuk Kardiyoloji branşlarıyla başta ilimiz olmak üzere bölgemiz ve komşu ülkele
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi
Diyarbakır Devlet hastanesi ismiyle hizmet veren Dağkapı'da ki devlet hastanesinin ismi Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.
Özel Bower Hastanesi
Özel Bower Hastanesi
26 km. uzaklıkta
22 bin m2 kapalı alana sahip Özel Bower Hastanesi, modern, ferah ve geniş bir mimari ile oluşturuldu. Ruhsatında 30 farklı branş, 66 hekim kadrosu ve 159 yatak kapasitesi ile bulunduğu il olan Diyarbakır’da bu özelliklere sahip te
Özel Diyarlife Dağkapı Hastanesi
Diyarbakır ilinde sağlık alanında ilkleri sunmayı kendine görev edinen hastanemiz 12.000 m2 kullanım alanında 153 yatak ile hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Çınar Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉