Çınarcık Devlet Hastanesi

Çınarcık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çınarcık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Yalova
İlçe:Çınarcık
Adres:Belediye Sok. No:8 - Çınarcık Belediyesi Karşısı
Telefon:0 (226) 246-1666
40.64358329.119520

Kurum Hakkında

2012 yılının Mayıs ayında Çınarcık ilçesinde hizmete giren Çınarcık Devlet Hastanesi günlük 700-800 hastanın tedavisini üstleniyor.

Çınarcık Devlet Hastanesi 6 ayrı poliklinikle hizmet veriyor. Fizik tedavi, Dahiliye, Çocuk, Enfeksiyon hastalıkları, Uzman aile hekimliği ve 2 Diş polikliniğiyle hizmet veren Çınarcık Devlet hastanesinde ayrıca 25 yatan hastaya da yatan hasta tedavisi yapılıyor.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çınarcık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çınarcık Devlet Hastanesi, Yalova ili Çınarcık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çınarcık Devlet Hastanesi RandevuÇınarcık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayten Çelik · 25 Ocak 2018

Ben aile doktorunu ve çocuk doktorunu işini en iyi şekilde yapan anlayışlı ve ilgili doktorlar olarak hakkım olmayarak tebrik ediyorum. İlgisiz doktorların biraz bu doktorlardan staj görmeleri gerekiyor.

Sevil Fidan · 26 Eylül 2017

Hastane telefonlarıa bakan yok. İnatla bir haftadır arıyorum açmıyorlar acil durum olsa nasıl iletişim kurulacak, telefona bakılmayacaksa aksesuar olarak kullanın

Tuğba Gdl · 11 Ağustos 2017

İstanbul'da ikametgah etmekteyim. Çınarcık'a burada bulunan yazlığımıza geldik 17 aylık yiğenim rahatsızlandı ve onu Çınarcık devlet hastanesine getirdik, polikliniklerde sıra olmadığı için bizi acile yönlendirdiler, acilde ki doktor sıfatını kesinlikle hakketmeyen *** ***'a tek bir soru sorduk siz bakıyor musunuz, elini kaldırarak bakmıyorum diye bağırdı orada küçük bebek var sesini yükselterek bakmıyorum diyerek bağırmaya devam etti güvenliklere beni hasta yakınlarıyla muhattap etmeyin diyerek bizi zorla çıkartırdı, bize sesini yükseltmeden önce de başka bir bebeğin annesi ile de sözlü tartışmaya girmişti, bende özel sağlık sektöründe çalışıyorum kesinlikle ne hastaya ne de hasta yakınlarına bu şekilde davranmaya Hakkı yok, başhekimliğe gereken dilekçeyi verdim gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum. Vesile Güdül

TC Hilmi Hizbul · 7 Temmuz 2017

Çınarcık devlet hastanesi tam rezalet... Muayene olurken Dr. sekreteri kaçıyor (binada tadilat var ve molazların döküntü sesleri geliyor) Sekreter hastaların gözü önünde ve Dr yanında ben deprem yaşadım! (sanki biz yaşamadık) bu sesler beni korkutuyor deyip odayı terk edip gitti... Dr. sinir tavan yaptı , sonuç hastalara patladı... Umarım kendiside biliyordur hatasını... Odayı terk eden sekreter hanım hasta kabul kısmında makara kukara yaparak mesaisini dolduruyor ..!!! Dr. da reçete bilrimini yapmayı unutup bizi eczaneye gönderip havamızı almayı sağlayıp... Kızımda yanına gidip Dr bey bizim reçete bildirimi gözükmüyor dediğinde kızıma hakaret edip (ne çok geldiniz oadama sizi en son alacağım ) deyip kovan bu yeminli Dr. muza saygılarımı sunuyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çınarcık Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çınarcık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çınarcık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi

11.7 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mah. Nehir Sk. No:16

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

12.2 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Koşuyolu Cad. Sağlık Kompleksi

Atakent Hastanesi

12.6 km. uzaklıkta

Rüstempaşa mah. Sema Sok. No:12

Yalova Devlet Hastanesi

15.9 km. uzaklıkta

İzmit Kara Yolu 3.Km

Aktif Hastanesi

17.1 km. uzaklıkta

Sahil Mh. İzmit -Yalova Karayolu Üzeri No:81

Orhangazi Devlet Hastanesi

22.3 km. uzaklıkta

Arapzade Mh. Tekneli Küp Fındıklı Yolu Cd. No:65