Çınarcık Devlet Hastanesi

Çınarcık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çınarcık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Yalova
İlçe:Çınarcık
Adres:Harmanlar Mah. Gazi Tevfiköz Sok. No:1
Telefon:0 (226) 246-1666
Web Sitesi:cinarcikdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.64358329.11952

Kurum Hakkında

Çınarcık Devlet Hastanesi, Yalova ili Çınarcık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2012 yılının Mayıs ayında Çınarcık ilçesinde hizmete giren Çınarcık Devlet Hastanesi günlük 700-800 hastanın tedavisini üstleniyor.

Çınarcık Devlet Hastanesi 6 ayrı poliklinikle hizmet veriyor. Fizik tedavi, Dahiliye, Çocuk, Enfeksiyon hastalıkları, Uzman aile hekimliği ve 2 Diş polikliniğiyle hizmet veren Çınarcık Devlet hastanesinde ayrıca 50 yatan hastaya da yatan hasta tedavisi yapılıyor.

Çınarcık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çınarcık Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ayten Çelik
★★★★
Ben aile doktorunu ve çocuk doktorunu işini en iyi şekilde yapan anlayışlı ve ilgili doktorlar olarak hakkım olmayarak tebrik ediyorum. İlgisiz doktorların biraz bu doktorlardan staj görmeleri gerekiyor.
Sevil Fidan
★★
Hastane telefonlarıa bakan yok. İnatla bir haftadır arıyorum açmıyorlar acil durum olsa nasıl iletişim kurulacak, telefona bakılmayacaksa aksesuar olarak kullanın.
Tuğba Gdl
İstanbul'da ikametgah etmekteyim. Çınarcık'a burada bulunan yazlığımıza geldik 17 aylık yiğenim rahatsızlandı ve onu Çınarcık devlet hastanesine getirdik, polikliniklerde sıra olmadığı için bizi acile yönlendirdiler, acilde ki doktor sıfatını kesinlikle hakketmeyen *** ***'a tek bir soru sorduk siz bakıyor musunuz, elini kaldırarak bakmıyorum diye bağırdı orada küçük bebek var sesini yükselterek bakmıyorum diyerek bağırmaya devam etti güvenliklere beni hasta yakınlarıyla muhattap etmeyin diyerek bizi zorla çıkartırdı, bize sesini yükseltmeden önce de başka bir bebeğin annesi ile de sözlü tartışmaya girmişti, bende özel sağlık sektöründe çalışıyorum kesinlikle ne hastaya ne de hasta yakınlarına bu şekilde davranmaya Hakkı yok, başhekimliğe gereken dilekçeyi verdim gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum. Vesile Güdül
TC Hilmi Hizbul
Çınarcık devlet hastanesi tam rezalet... Muayene olurken Dr. sekreteri kaçıyor (binada tadilat var ve molazların döküntü sesleri geliyor) Sekreter hastaların gözü önünde ve Dr yanında ben deprem yaşadım! (sanki biz yaşamadık) bu sesler beni korkutuyor deyip odayı terk edip gitti... Dr. sinir tavan yaptı , sonuç hastalara patladı... Umarım kendiside biliyordur hatasını... Odayı terk eden sekreter hanım hasta kabul kısmında makara kukara yaparak mesaisini dolduruyor ..!!! Dr. da reçete bilrimini yapmayı unutup bizi eczaneye gönderip havamızı almayı sağlayıp... Kızımda yanına gidip Dr bey bizim reçete bildirimi gözükmüyor dediğinde kızıma hakaret edip (ne çok geldiniz odama sizi en son alacağım ) deyip kovan bu yeminli Dr. muza saygılarımı sunuyorum.

Çınarcık Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Çınarcık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi
Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasiteli olup 30+2 hemodiyaliz cihazı ile modern binasında hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi güler yüzlü personeli ve modern cihazlarıyla ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin önemli bir kısmını gerçekleştirmektedir.
Yalova Devlet Hastanesi
Yalova Devlet Hastanesi
12 km. uzaklıkta
400 Yataklı Yeni Yalova Hastanemiz 2022 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Her branştan 140 poliklinik, yatak sayısı 289, yoğun bakım yatak sayısı 97, ameliyathane sayısı 17, doğum salonu 8, acil müşahede sayısı 60, hemodiyaliz y
Özel Atakent Hastanesi
Özel Atakent Hastanesi
13 km. uzaklıkta
2008 yılından itibaren Yalova’da sağlık hizmeti vermeye başlayan Hastanemiz, Yalova halkının ihtiyaç duyduğu kaliteli sağlık hizmetini karşılamaya devam ediyor.
Özel Yalova Hastanesi
Özel Yalova Hastanesi
13 km. uzaklıkta
Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi; Uzmanlar Polikliniği olarak 1999 yılında hizmet vermeye başlamış olup, 2006 yılında hastane statüsüne geçerek, Yalova'nın ilk ve tek özel hastanesi olmuştur.
Özel Aktif Hastanesi
Özel Aktif Hastanesi
17 km. uzaklıkta
Aktif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Yalova'da İzmit-Yalova karayolu üzerinde tam donanımlı 3 hasta katı ile 27 yatak kapasitesi, 2 yataklı yoğun bakım ünitesi ile hastalarına hizmet veriyor.
Orhangazi Devlet Hastanesi
Orhangazi Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Yeni Orhangazi Devlet Hastanesi projesi Fındıklı Karayoluna yaklaşık 50 metre, Orhangazi ilçe merkezine yaklaşık 1 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi
Orhangazi Umut Diyaliz Merkezinde hastalara en iyi renal replasman tedavisini sunularak hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve yaşam kalitelerini yükseltmelerini sağlamaktadır.
Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi
Orhangazinin ilk ve tek tıp merkezi olan Özel Atakent Cerrahi Tıp Merkezi kendi alanında uzman hekim kadrosu, güler yüzlü sağlık çalışanı, profesyonel idari personeliyle hizmet sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Çınarcık Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉