Devrekani Devlet Hastanesi

Devrekani Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Devrekani Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Devrekani
Adres:Ahiçelebi Mah. Şehit Nihat Çendik Cad.
Telefon:0 (366) 638-1009
41.60315733.835968

Kurum Hakkında

Ahiçelebi Mahallesi, Şehit Nihat Çendik Cadde'sindeki Hastanemiz 1945 yılında yapılmış olup ana binamızın toplam kapalı alanı 828 m2 olup, 276 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. 1997 Yılında yapılan idari binamızın toplam kapalı alanı 396 m2 olup, 132 m2 alana inşa edilmiştir. Devlet Hastanesi 2 kat ve 20 yataklı olup İlçemiz ihtiyacına cevap verebilecek kapasitededir.

Hastanede 5 Doktor, 1 Müdür, 1 Şef, 2 Veri Kontrol İşletmeni, 1 Ayniyat Saymanı, 2 Toplum Sağlığı Memuru, 3 Acil Tıp Teknisyeni, 15 Ebe-Hemşire, 3 Laboratuar Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Ambar Memuru, 2 Şoför ve 2 Hizmetli olmak üzere toplam 40'dir. Toplum ve Aile Sağlığı Merkezlerindeki görev 4 Aile Hekimi, ile 12 personel görev yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji

Devrekani Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Devrekani Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Devrekani ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Devrekani Devlet Hastanesi RandevuDevrekani Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Müzeyyen Çiftçi · 3 Aralık 2014

Neden bu kadar az hekim var bu hastanede

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Devrekani Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Devrekani Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Devrekani Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kastamonu Devlet Hastanesi

20.8 km. uzaklıkta

Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

23.9 km. uzaklıkta

İnönü mah. Yalçın cad. No:20

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

24.8 km. uzaklıkta

Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17

İsfendiyar Anadolu Hastanesi

25.2 km. uzaklıkta

Topçuoğlu Mh.Dumlupınar Cd. No:7

Kastamonu Odak Göz Merkezi

25.2 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı

Kastamonu Şifa Polikliniği

25.6 km. uzaklıkta

Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2