Devrekani Devlet Hastanesi

Devrekani Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Devrekani Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Devrekani
Adres:Ahiçelebi Mah. Şehit Nihat Çendik Cad.
Telefon:0 (366) 638-1009
Web Sitesi:devrekanidh.saglik.gov.trHata Bildir
41.60315733.835968

Kurum Hakkında

Ahiçelebi Mahallesi, Şehit Nihat Çendik Cadde'sindeki Hastanemiz 1945 yılında yapılmış olup ana binamızın toplam kapalı alanı 828 m2 olup, 276 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. 1997 Yılında yapılan idari binamızın toplam kapalı alanı 396 m2 olup, 132 m2 alana inşa edilmiştir. Devlet Hastanesi 2 kat ve 20 yataklı olup İlçemiz ihtiyacına cevap verebilecek kapasitededir.

Hastanede 5 Doktor, 1 Müdür, 1 Şef, 2 Veri Kontrol İşletmeni, 1 Ayniyat Saymanı, 2 Toplum Sağlığı Memuru, 3 Acil Tıp Teknisyeni, 15 Ebe-Hemşire, 3 Laboratuar Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Ambar Memuru, 2 Şoför ve 2 Hizmetli olmak üzere toplam 40'dir. Toplum ve Aile Sağlığı Merkezlerindeki görev 4 Aile Hekimi, ile 12 personel görev yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji

Devrekani Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Devrekani Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Devrekani ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Devrekani Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Müzeyyen Çiftçi
★★
Neden bu kadar az hekim var bu hastanede?

Devrekani Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Devrekani Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Devrekani Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kastamonu Devlet Hastanesi
20.8 km. uzaklıkta
Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
23.9 km. uzaklıkta
İnönü mah. Yalçın cad. No:20
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
24.8 km. uzaklıkta
Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17
Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
25.2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı
Kastamonu Şifa Polikliniği
25.6 km. uzaklıkta
Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2
Kastamonu Anadolu Hastanesi
26.9 km. uzaklıkta
Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1