Doğanşar İlçe Hastanesi

Doğanşar İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Doğanşar İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Doğanşar
Adres:Cinci Mah. Hastane Cad.
Telefon:0 (346) 881-2025
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.2142837.539362

Kurum Hakkında

Doğanşar İlçe Hastanesi, Sivas ili Doğanşar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz bünyesinde toplum sağlığı merkezi, aile sağlığı merkezi, 1 adet 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu bulunmaktadır. Doğanşar Aile Sağlığı Merkezi 1 Aile Hekimi ve 1 Aile Sağlığı Elemanı (Hemşire) ile mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Kendilerine kayıtlı olan tüm nüfusun sağlıkla ilgili tüm işlemlerini aile hekimliği mevzuatına uygun olarak sunmaktadır. Doğanşar Devlet Hastanesi günümüzde entegre ilçe hastanesi olarak faaliyet göstermekte olup bir ambulans ile çevre köylere de hizmet sunmaktadır.

Hafta içi her gün (Pazartesi günü mobil hizmeti) biyokimya tahlilleri ve Hemogram, İdrar Tetkiki, İdrarda Gebelik Testi ve Strip ile Kan şekeri takibi yapılabilmektedir.

Doğanşar İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Doğanşar İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Doğanşar İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Doğanşar İlçe Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Reşadiye Devlet Hastanesi
Reşadiye Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
Reşadiye Devlet Hastanesi 55 yataklı D grubu devlet hastanesi olarak iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, aile hekimliği, kadın doğum polikliniği, anestezi ve reanimasyon, diş poliklinikleri ve acil servis olmak üzere s
Zara Devlet Hastanesi
Zara Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
Zara Devlet Hastanesi 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri, hemodiyaliz hizmeti, doğumhane hizmetleri, genel cerrahi, dahiliye hizmetleri ve diş polikliniği ile en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.
Hafik Hacı Esma Kocacık İlçe Hastanesi
Hacı Esma Kocacık devlet hastanesi hizmete açılmıştır. Bugün radyografi hizmetlerini Laboratuar hizmetlerini ve EKG hizmetlerini gibi bir çok sağlık hizmet verilebilmektedir.
Suşehri Devlet Hastanesi
Suşehri Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
Yaklaşık 22 bin m² kapalı alana sahip Suşehri Devlet Hastanesi 17 yataklı diyaliz merkezi, 4 ameliyathane, 10 yataklı yoğun bakım ünitesi ve 28 poliklinikten oluşan 100 yataklı olarak 2019 yılında hasta kabulune yeni hizmet binası
Aybastı Devlet Hastanesi
Aybastı Devlet Hastanesi
53 km. uzaklıkta
C gurubu 50 yataklı Aybastı Devlet Hastanesi poliklinikleri, acil sağlık hizmetleri ve 18 müşahede yatağıyla ilçe halkına hizmet vermektedir.
Gölköy Devlet Hastanesi
Gölköy Devlet Hastanesi
53 km. uzaklıkta
Bulunduğu bölgede güçlendirilmiş bölge hastanesi rolünde hizmet veren Gölköy Devlet Hastanesi 10 müşahede, 8 yoğun bakım yatağı, 8 yataklı Palyatif Servisi, 7 diyaliz servisi yatağı, 4 yataklı doğumhanesi ve 2 ameliyathanesiyle to
Almus Devlet Hastanesi
Almus Devlet Hastanesi
57 km. uzaklıkta
Almus Devlet Hastanesi 2012 yılında inşaatı bitenyeni binasında 25 yataklı D gurubu ilçe entegre devlet hastanesi olarak halen hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Doğanşar İlçe Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉