Reşadiye Devlet Hastanesi

Reşadiye Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Reşadiye Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tokat
İlçe:Reşadiye
Adres:Kayalık Mah. Sağlık Cad. No:56
Telefon:0 (356) 461-3408
40.39032237.339520

Kurum Hakkında

Reşadiye Devlet Hastanesi yeni yapılan binasında hizmet veren 50 yataklı bir sağlık kuruluşudur. Merkez ve bağlı köylerle birlikte çevre ilçe ve köylerine de sağlık hizmeti sunmaktadır.

Reşadiye Devlet Hastanesi Uluslararası standartlarda, ileri teknolojiyi kullanarak her türlü müdahalenin yapıldığı, Sosyal ve kültürel seviyedeki İlçeler içerisinde en seçkin sağlık kuruluşu olmak vizyonunu benimsemiş olup, deneyimli ve eğitimli personeliyle sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, eşit güler yüzlü hizmet veren ve sürekli iyileştirmeyi hedef alan bir sağlık kuruluşu olmak misyonuyla sağlık hizmetleri vermeye devam edecektir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Reşadiye Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Reşadiye Devlet Hastanesi, Tokat ili Reşadiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Reşadiye Devlet Hastanesi RandevuReşadiye Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Reşadiye Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Reşadiye Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Reşadiye Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Reşadiye Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aybastı Devlet Hastanesi

32.1 km. uzaklıkta

Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi

Almus Devlet Hastanesi

37.7 km. uzaklıkta

İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi

Niksar Devlet Hastanesi

38.1 km. uzaklıkta

Ayvaz Mahallesi Hızır Sok. No:3

Gölköy Devlet Hastanesi

40.9 km. uzaklıkta

Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1

Korgan Devlet Hastanesi

48.7 km. uzaklıkta

Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26

Gürgentepe Devlet Hastanesi

49.4 km. uzaklıkta

Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16