Reşadiye Devlet Hastanesi

Reşadiye Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Reşadiye Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tokat
İlçe:Reşadiye
Adres:Kayalık Mah. Sağlık Cad. No:56
Telefon:0 (356) 461-3408
Web Sitesi:resadiyedh.saglik.gov.trHata Bildir
40.39032237.339520

Kurum Hakkında

Reşadiye Devlet Hastanesi yeni yapılan binasında hizmet veren 50 yataklı bir sağlık kuruluşudur. Merkez ve bağlı köylerle birlikte çevre ilçe ve köylerine de sağlık hizmeti sunmaktadır.

Reşadiye Devlet Hastanesi Uluslararası standartlarda, ileri teknolojiyi kullanarak her türlü müdahalenin yapıldığı, Sosyal ve kültürel seviyedeki İlçeler içerisinde en seçkin sağlık kuruluşu olmak vizyonunu benimsemiş olup, deneyimli ve eğitimli personeliyle sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, eşit güler yüzlü hizmet veren ve sürekli iyileştirmeyi hedef alan bir sağlık kuruluşu olmak misyonuyla sağlık hizmetleri vermeye devam edecektir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Reşadiye Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Reşadiye Devlet Hastanesi, Tokat ili Reşadiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Reşadiye Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Reşadiye Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reşadiye Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.3 / 5

Reşadiye Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Reşadiye Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aybastı Devlet Hastanesi
32.1 km. uzaklıkta
Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi
Almus Devlet Hastanesi
37.7 km. uzaklıkta
İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi
Niksar Devlet Hastanesi
38.1 km. uzaklıkta
Ayvaz Mahallesi Hızır Sok. No:3
Gölköy Devlet Hastanesi
40.9 km. uzaklıkta
Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1
Korgan Devlet Hastanesi
48.7 km. uzaklıkta
Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26
Gürgentepe Devlet Hastanesi
49.4 km. uzaklıkta
Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16