Zara Devlet Hastanesi

Zara Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Zara Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Zara
Adres:Şehitler Mah.İsmet Paşa Cad.No:191/A
Telefon:0 (346) 816-1026
39.89420637.750954

Kurum Hakkında

Hastanemiz üç blok şeklinde hizmet vermektedir. Ek hizmet binası ile hastanemiz 45 yatak kapasitesi ile yataklı servis hizmeti sunmaktadır. 24 saat Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri verilmektedir. Hemodiyaliz hizmeti, Doğumhane Hizmetleri, Genel Cerrahi, Dahiliye Hizmetleri ve Diş polikliniği hizmetleri ile 2 cerrahi ve 2 dahili olmak üzere toplam 4 polikliniğimizle halkımıza ayaktan tedavi hizmeti vermekteyiz.

Zara Devlet Hastanesi en çağdaş ve yeni tekniklerle teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi prensip edinerek, çağdaş tıbbın gereklilikleri ve hasta memnuniyetini ön planda tutma ilkesi ile sağlık hizmetini yürütmeyi hedeflemiş, en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Zara Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Zara Devlet Hastanesi, Sivas ili Zara ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Zara Devlet Hastanesi RandevuZara Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zara Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Zara Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Zara Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Zara Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İmranlı Devlet Hastanesi

31 km. uzaklıkta

İmranlı

Hafik Hacı Esma Kocacık İlçe Hastanesi

31.2 km. uzaklıkta

Erzurum Cad.Çay Mah.

Suşehri Devlet Hastanesi

41.6 km. uzaklıkta

Yalnızbağlar Mah. Hekim Sok. No:43

Akıncılar İlçe Hastanesi

55 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Veysel Çavuş Sok. No:36

Sivas Numune Hastanesi

63 km. uzaklıkta

Yeşilyurt Mahallesi Şifa Caddesi No:4

ONR Diyaliz Merkezi

63.4 km. uzaklıkta

Kardeşler Mahallesi Birlik Sokak No:1-D