İmranlı Devlet Hastanesi

İmranlı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İmranlı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:İmranlı
Adres:Vali Tuncel Mah. Erzincan Cad.
Telefon:0 (346) 861-2003
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.86906338.118492

Kurum Hakkında

İmranlı Devlet Hastanesi, Sivas ili İmranlı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İlçemiz Devlet Hastanesi 2006 yılında 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Sağlık bakanlığının yeni teşkilat yasası ndan sonra 10 yataklıya düşmüştür. Uzman doktor olarak Aile Hekimi bulunmaktadır. Hafta içi her gün aile hekimliği ve diş hekimliği polikliniği hizmet vermektedir. Hastanemiz bünyesinde toplum sağlığı merkezi, aile sağlığı merkezi, 1 adet 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ve İl sağlık müdürlüğüne bağlı 2 nolu Acil sağlık hizmetleri istasyonu bulunmaktadır. Aile sağlığı merkezimizde 3 aile hekimi görev yapmaktadır. Ayrıca hastane bünyesinde 24 saat acil polikliniği hizmet vermektedir.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Volkan Doğan
★★★★
Hastanemiz güzel ama ekipman ve yeterli personel yoktur... Diğer türlü gayet temiz ve nezihtir...

İmranlı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

İmranlı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akıncılar İlçe Hastanesi
2017 yılında yapımına başlanan ve 10 yataklı olan Akıncılar Entegre İlçe Hastanesinde poliklinik, röntgen, laboratuvar ve acil sağlık hizmetleri ile hizmet verilmektedir.
Zara Devlet Hastanesi
Zara Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
Zara Devlet Hastanesi 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri, hemodiyaliz hizmeti, doğumhane hizmetleri, genel cerrahi, dahiliye hizmetleri ve diş polikliniği ile en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.
Suşehri Devlet Hastanesi
Suşehri Devlet Hastanesi
33 km. uzaklıkta
Yaklaşık 22 bin m² kapalı alana sahip Suşehri Devlet Hastanesi 17 yataklı diyaliz merkezi, 4 ameliyathane, 10 yataklı yoğun bakım ünitesi ve 28 poliklinikten oluşan 100 yataklı olarak 2019 yılında hasta kabulune yeni hizmet binası
Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi, Sivas Gölova ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
Tam donanımlı Şebinkarahisar Devlet Hastanesi bölgeye hizmet eden bir hastane konumundadır. Acil Servisimiz 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir. Diş hastalıkları, kadın hastalıkları ve ortopedi poliklinikleri, genel cerr
Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi
Refahiye Devlet Hastanesi 2015 yılında yeni yapılan 50 yatak kapasiteli binasına taşınmış olup, aile hekimliği polikliniği, normal poliklinik, diş Polikliniği, acil poliklinik, laboratuar ve röntgen hizmetleri verilmektedir
Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi
Divriğili iş adamı Sadık Özgür tarafından yaptırılan 20 bin metrekare alana sahip Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi 96 yatak kapasiteli olarak hizmet sunmaktadır.
Hafik Hacı Esma Kocacık İlçe Hastanesi
Hacı Esma Kocacık devlet hastanesi hizmete açılmıştır. Bugün radyografi hizmetlerini Laboratuar hizmetlerini ve EKG hizmetlerini gibi bir çok sağlık hizmet verilebilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

İmranlı Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉