Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Gölova
Adres:Alsancak Mah. Cumhuriyet Cad. No:11
Telefon:0 (346) 381-2021
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.0615238.603712

Kurum Hakkında

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi, Sivas ili Gölova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (346) 381-2021 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akıncılar İlçe Hastanesi
2017 yılında yapımına başlanan ve 10 yataklı olan Akıncılar Entegre İlçe Hastanesinde poliklinik, röntgen, laboratuvar ve acil sağlık hizmetleri ile hizmet verilmektedir.
Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi
Refahiye Devlet Hastanesi 2015 yılında yeni yapılan 50 yatak kapasiteli binasına taşınmış olup, aile hekimliği polikliniği, normal poliklinik, diş Polikliniği, acil poliklinik, laboratuar ve röntgen hizmetleri verilmektedir
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
Tam donanımlı Şebinkarahisar Devlet Hastanesi bölgeye hizmet eden bir hastane konumundadır. Acil Servisimiz 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir. Diş hastalıkları, kadın hastalıkları ve ortopedi poliklinikleri, genel cerr
Alucra İlçe Devlet Hastanesi
Alucra Devlet Hastanesi hasta ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü donanıma sahip olması nedeni ile tüm branşların hizmet verebileceği şekilde tasarlanmış olmasından dolayı halkımızın taleplerini karşılamaya hazırdır.
Suşehri Devlet Hastanesi
Suşehri Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
Yaklaşık 22 bin m² kapalı alana sahip Suşehri Devlet Hastanesi 17 yataklı diyaliz merkezi, 4 ameliyathane, 10 yataklı yoğun bakım ünitesi ve 28 poliklinikten oluşan 100 yataklı olarak 2019 yılında hasta kabulune yeni hizmet binası
Şiran Devlet Hastanesi
Şiran Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
İlçe girişinde toplam 28 dönüm alana kurulan, Şiran Devlet Hastanesinde 10 poliklinik odası, röntgen-radyoloji, laboratuvar, acil servis, otopsi bölümü, ameliyathane, 7 tek kişilik oda, 13 çift kişilik oda yer almaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉