Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzincan
İlçe:Refahiye
Adres:Yenidoğan Mah. Erzincan Cad. No:58
Telefon:0 (446) 611-2015
Web Sitesi:refahiyedh.saglik.gov.trHata Bildir
39.90520938.777742

Kurum Hakkında

Refahiye Devlet Hastanesi 1961 yılında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmış olup; 12.10.2015 tarihinde yeni yapılan 50 yatak kapasiteli binasına taşınmıştır. Yeni hastanenin arsası 9760m² olup, 3300m² üzerine, 7765m² kapalı alan olarak inşa edilmiştir.

Hastane 50 yataklı olarak yapılmış ancak, yatan hasta yoğunluğunun (nüfusun az olması) düşük olması nedeni ile Sağlık Bakanlığı tarafından 25 yataklı olarak tescil edilmiştir. Yataklı servisler 2 kat olup, her katta 12 hasta odası mevcuttur. Odalar; 2 yataklı, WC’li, duşlu ve televizyonludur. 1 ambulansla hasta nakil hizmeti verilmektedir. Aylık ortalama 25-30 hasta nakli gerçekleşmektedir.

Şu anda hastanemiz 1 dahiliye uzmanı ve 1 aile hekimi uzmanı ile günlük 8-10 hasta yatışı ile hizmet vermektedir. Yaz aylarında bu sayı 15-20’ye çıkmaktadır. Ayrıca hastane binasında, 3 aile hekimi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 İstasyonu da hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi, Erzincan ili Refahiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bakansız Imdat
★★★★★
Refahiye hastanemız guzel. Ve doktor Hakan bey için çok çok teşekkür ediyorum hastama çok ilgilendi Allah razı olsun.
Günay Tonk
★★★★★
İzmir Gaziemirde yaşıyorum burada da hastanenizin aynısı yapıldı çok sevindim. En çok çocuk doktoru olduğu sevindim torunum Ege Alkan'ın da hastanenizde göreve başlaması beni çok mutlu etti. Cümlenize sağlıklı görevler dilerim. Hürmetlerimle.
Bülent Sucuoğlu
★★★★★
Fahrettin Uğur Hocamıza Allahtan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun. Refahiye'ye çok katkısı faydası olmuştur.

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
22.8 km. uzaklıkta
Alsancak Mah. Cumhuriyet Caddesi
Kemah İlçe Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Kemalcantürk Cad.
Akıncılar İlçe Hastanesi
41.8 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Veysel Çavuş Sok. No:36
Şiran Devlet Hastanesi
42.4 km. uzaklıkta
Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195
Alucra İlçe Devlet Hastanesi
47.4 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Teknik Lise Sok. No:60
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
53 km. uzaklıkta
Bülbül Mah. Ara Güler Cad. No:1