Akıncılar İlçe Hastanesi

Akıncılar İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Akıncılar İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Akıncılar
Adres:Yeni Mah. Veysel Çavuş Sok. No:36
Telefon:0 (346) 361-5010
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.0870738.345994

Kurum Hakkında

Akıncılar İlçe Hastanesi, Sivas ili Akıncılar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2018 yılında yapımına başlanan ve 10 yataklı olan Akıncılar Entegre İlçe Hastanesinde poliklinik, röntgen, laboratuvar ve acil sağlık hizmetleri ile hizmet verilmektedir. 10 yataklı ilçe entegre hastanesi Akıncılar’da sağlık hizmetlerinin vatandaşlara daha kaliteli bir şekilde sunulmasını amaçlamaktadır.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mert Yıldırım
Benim babaaneme bakmadınız ilgilenmediniz ilgisizliğiniz yüzünden babaanem hayatını kaybetti acil hastalara serum verip eve göndericiğinize kapınızda bulunan 2 ambulansla neden cumhuriyet üniversitesine sevk etmediniz. biz fakiriz ama gururluyuz biraz gururunuz varsa hemen istifa edersiniz sizi allaha havale ediyoruz canım babaanem Mahmure Uyanık, mekanın cennet olsun.
Salih Göçmen
★★★★★
Emeği olan herkese teşekkürler.

Akıncılar İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Akıncılar İlçe Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi, Sivas Gölova ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Suşehri Devlet Hastanesi
Suşehri Devlet Hastanesi
24 km. uzaklıkta
Yaklaşık 22 bin m² kapalı alana sahip Suşehri Devlet Hastanesi 17 yataklı diyaliz merkezi, 4 ameliyathane, 10 yataklı yoğun bakım ünitesi ve 28 poliklinikten oluşan 100 yataklı olarak 2019 yılında hasta kabulune yeni hizmet binası
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
Tam donanımlı Şebinkarahisar Devlet Hastanesi bölgeye hizmet eden bir hastane konumundadır. Acil Servisimiz 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir. Diş hastalıkları, kadın hastalıkları ve ortopedi poliklinikleri, genel cerr
İmranlı Devlet Hastanesi
İmranlı Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
İmranlı İlçe Entegre Hastanesi bünyesinde toplum sağlığı merkezi, aile sağlığı merkezi, 1 adet 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ve İl sağlık müdürlüğüne bağlı 2 no lu Acil sağlık hizmetleri istasyonu bulunmaktadır.
Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi
Refahiye Devlet Hastanesi 2015 yılında yeni yapılan 50 yatak kapasiteli binasına taşınmış olup, aile hekimliği polikliniği, normal poliklinik, diş Polikliniği, acil poliklinik, laboratuar ve röntgen hizmetleri verilmektedir
Alucra İlçe Devlet Hastanesi
Alucra Devlet Hastanesi hasta ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü donanıma sahip olması nedeni ile tüm branşların hizmet verebileceği şekilde tasarlanmış olmasından dolayı halkımızın taleplerini karşılamaya hazırdır.
Zara Devlet Hastanesi
Zara Devlet Hastanesi
55 km. uzaklıkta
Zara Devlet Hastanesi 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri, hemodiyaliz hizmeti, doğumhane hizmetleri, genel cerrahi, dahiliye hizmetleri ve diş polikliniği ile en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.
Şiran Devlet Hastanesi
Şiran Devlet Hastanesi
67 km. uzaklıkta
İlçe girişinde toplam 28 dönüm alana kurulan, Şiran Devlet Hastanesinde 10 poliklinik odası, röntgen-radyoloji, laboratuvar, acil servis, otopsi bölümü, ameliyathane, 7 tek kişilik oda, 13 çift kişilik oda yer almaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Akıncılar İlçe Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉