Şebinkarahisar Devlet Hastanesi

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Şebinkarahisar
Adres:Bülbül Mah. Ara Güler Cad. No:1
Telefon:0 (454) 711-4008
Web Sitesi:sebinkarahisardh.saglik.gov.trHata Bildir
40.29883538.425891

Kurum Hakkında

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Binası 1948 Yılında hizmete açılmış olup 2012 yılına kadar eski binasında hizmet vermiştir. TOKİ tarafından yapılan 75 yataklı yeni Şebinkarahisar Devlet Hastanesi 01.11.2012 tarihinden itibaren hizmete girmiştir. 14 bin m2 inşaat alanının 4 bin m2’sine oturtulan hastane binası, son derece modern bir şekilde donanımla yapıldı. Tam donanımlı Şebinkarahisar Devlet Hastanesinin yalnızca ilçeye değil, bölgeye hizmet eden bir hastane konumundadır.

Hastanemiz Ana Bina olmak üzere 2 bloktan oluşmaktadır. Hastanemiz Ana binası Zemin Katında Başhekimlik, İdari Birimler, Diyaliz Ünitesi, Acil Servisi ve Görüntüleme Merkezi (Röntgen, Tomografi, Kemik Dansitometri, Mamografi, Ultrason) bulunmaktadır. 1. katta Ortopedi, Anestezi ve Genel Cerrahi Servisi, 2. Katta Pediatri, Kadın Doğum Servisi, Yoğun Bakım Ünitesi ve Ameliyathane, 3. Katta Üroloji, Göz hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz Servisi, 4. Katta Dahiliye Servisi bulunmaktadır.

Acil Servisimiz 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir. Poliklinik Binası 2 kat üzerine inşa edilmiş olup, 1. Katta Diş Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Ortopedi poliklinikleri, 2. Katta Genel Cerrahi, Göz, Üroloji, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları Poliklinikleri mevcuttur. Ayrıca hastanemiz de Psikolog ve Diyetisyen poliklinikleride mevcuttur. 2. Kattın devamın da Merkezi Laboratuvar, Kan Alma Birimi ve Kan Merkezi Birimi mevcuttur. Hasta Hakları Birimi poliklinik girişinde 1. katta hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Şebinkarahisar Devlet Hastanesi, Giresun ili Şebinkarahisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Şebinkarahisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dursun Yıldız
★★★★
Hastane çok mükemmel ama bir kardioloji doktoru aranmıyor insanlarımız Giresuna gidene kadar kalp krizinden ölüyor bir Şebinkarahisarlı olarak yetkililerden buna bir el atılmasını rica ediyorum korktuğumuzdan memleketimize hasretiz.

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akıncılar İlçe Hastanesi
24.6 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Veysel Çavuş Sok. No:36
Alucra İlçe Devlet Hastanesi
28.6 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Teknik Lise Sok. No:60
Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
30.4 km. uzaklıkta
Alsancak Mah. Cumhuriyet Caddesi
Suşehri Devlet Hastanesi
32.5 km. uzaklıkta
Yalnızbağlar Mah. Hekim Sok. No:43
Dereli İlçe Devlet Hastanesi
47.3 km. uzaklıkta
Kuşluhan Mah. Kale Mevkii. No:13/1
Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi
53 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Erzincan Cad. No:58
İmranlı Devlet Hastanesi
53.9 km. uzaklıkta
İmranlı