Şebinkarahisar Devlet Hastanesi

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Şebinkarahisar
Adres:Bülbül Mah. Ara Güler Cad. No:1
Telefon:0 (454) 711-4008
40.29883538.425891

Kurum Hakkında

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Binası 1948 Yılında hizmete acılmış olup 2012 yılına kadar eski binasında hizmet vermiştir. TOKİ tarafından yapılan 75 yataklı yeni Şebinkarahisar Devlet Hastanesi 01.11.2012 tarihinden itibaren hizmete girmiştir.

14 bin m2 inşaat alanının 4 bin m2’sine oturtulan hastane binası, son derece modern bir şekilde donanımla yapıldı. Tam donanımlı Şebinkarahisar Devlet Hastanesinin yalnızca ilçeye değil, bölgeye hizmet eden bir hastane konumundadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şebinkarahisar Devlet Hastanesi, Giresun ili Şebinkarahisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi RandevuŞebinkarahisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dursun Yıldız · 29 Aralık 2020

Hastane çok mükemmel ama bir kardioloji doktoru aranmıyor insanlarımız Giresuna gidene kadar kalp krizinden ölüyor bir Şebinkarahisarlı olarak yetkililerden buna bir el atılmasını rica ediyorum korktuğumuzdan memleketimize hasretiz

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akıncılar İlçe Hastanesi

24.6 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Veysel Çavuş Sok. No:36

Alucra İlçe Hastanesi

28.9 km. uzaklıkta

Mesudiye Mah. Hürriyet Cd. Kanuni Okul Sk. No:1

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi

30.4 km. uzaklıkta

Alsancak Mah. Cumhuriyet Caddesi

Suşehri Devlet Hastanesi

32.5 km. uzaklıkta

Yalnızbağlar Mah. Hekim Sok. No:43

Dereli Devlet Hastanesi

47.3 km. uzaklıkta

Kuşluhan Mah. Kale Mevkii. No:13/1

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi

53 km. uzaklıkta

Erzincan Cad Kemaliye Mah. Refahiye