Alucra İlçe Devlet Hastanesi

Alucra İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Alucra İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Alucra
Adres:Yunus Emre Mah. Teknik Lise Sok. No:60
Telefon:0 (454) 751-3021
Web Sitesi:alucradh.saglik.gov.trHata Bildir
40.33195838.760875

Kurum Hakkında

Alucra İlçe Devlet Hastanesi 10.06.2018 tarihinde yeni yapılan modern hastanemizde hizmete başlamıştır. İlçemizin Babapınar Mahallesi 14.061 m2 arsa alanına 2.095 m2 oturum alanıyla inşa edilen Alucra Devlet Hastanesinin 7992 m2 kapalı alanı bulunuyor. Hastanemizde 13 adet iki kişilik hasta odası, 2 adet tek kişilik hasta odası, 2 adet suit oda, 3 yataklı yoğun bakım ünitesi, 1 ameliyathane, 11 cihazlık diyaliz servisi, 7 poliklinik odası, 1 diş polikliniği, laboratuar, röntgen odası, 4 yataklı acil müdahale odası, 5 yataklı acil müşaade odası, 2 adet doğum odası ve diğer bölümler yer alıyor.

Alucra Devlet Hastanesi hasta ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü donanıma sahip olması nedeni ile tüm branşların hizmet verebileceği şekilde tasarlanmış olmasından dolayı halkımızın taleplerini karşılamaya hazırdır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Alucra İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Alucra İlçe Devlet Hastanesi, Giresun ili Alucra ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Alucra İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Alucra İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Alucra İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.2 / 5

Alucra İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alucra İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
28.6 km. uzaklıkta
Bülbül Mah. Ara Güler Cad. No:1
Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
32.9 km. uzaklıkta
Alsancak Mah. Cumhuriyet Caddesi
Şiran Devlet Hastanesi
35.1 km. uzaklıkta
Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195
Akıncılar İlçe Hastanesi
44.5 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Veysel Çavuş Sok. No:36
Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi
47.4 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Erzincan Cad. No:58
Dereli İlçe Devlet Hastanesi
50.2 km. uzaklıkta
Kuşluhan Mah. Kale Mevkii. No:13/1