Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı
Telefon:0 (312) 272-6240
Web Sitesi:sincandh.saglik.gov.trHata Bildir
39.98271532.585562

Kurum Hakkında

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi, Ankara ili Sincan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sincan Devlet Hastanesi; 1989 Yılında Ankara Numune Hastanesine bağlı bir Semt Polikliniği iken, 1998 tarihinde 50 yatak kapasitesiyle hastane olarak resmi açılışı yapılarak bölge halkına hizmet vermeye başlamıştır.

Daha sonra hastanemiz bünyesine eklenen binaları ile bir bölge hastanesi şeklinde hizmet veren hastanemiz; Sincan, Eryaman, Yeni kent ve Ayaş da dahil olmak üzere çevre ilçe halkına (yaklaşık bir milyon nüfusa) hizmet vermektedir.

Hastanemiz; Sincan Fatih'de Merkez bina, 12. Caddede ek bina, Sincan Organize Sanayi bölgesinde, Yeni kent merkezde ve Ayaş ilçe merkezinde bulunan semt poliklinikleri ve yine Ayaş'ta bulunan Fizik Tedavi Merkezimiz ile birlikte toplam 6 ayrı yerde ve binada sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanemiz merkez binasında; cerrahi (Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi ve Plastik Cerrahi), üroloji, göğüs hastalıkları, kardiyoloji ve ortopedi servisleri ile toplam 100 yatak kapasitesi ile yataklı tedavi hizmeti verilmektedir. Ayrıca genel yoğun bakım ünitesinde 3 ve kardiyoloji yoğun bakım ünitesinde de 8 yatak olmak üzere 11 yatak kapasitesi ile yoğun bakım hizmeti de verilmektedir. Ameliyathanemizde küçük, orta ve büyük çaplı cerrahi girişimler güven içerisinde ve titizlikle yapılmaktadır.

Hastanemiz, laboratuar, radyoloji (MR, Tomografi, Ultrasonografi, Röntgen), diğer tetkik üniteleri (EEG, SFT, Eko, Eforlu EKG) ve sağlık kurulu hizmetlerinin yanında, 24 saat kesintisiz acil sağlık hizmeti veren acil servisimiz ile halkımıza ihtiyacı olduğu sağlık hizmetini vermektedir. Ayrıca Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak çalışan 112 Hızır Acil Hizmeti de hastanemiz merkez binamızda konuşlanmıştır.

Hastanemiz beş ayrı binada sağlık hizmet verdiği için binalar arası ulaşımın hastalarımızı mağdur etmemesi ve rahat ulaşım imkânının sağlanması amacıyla belirli saatlerde tüm binalar arası servis hizmeti verilmektedir.

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Sincan / Ankara
100 yatak kapasitesine sahip olan Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Çocuk, Kadın-Doğum, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göz Ve Kulak-Burun-Boğaz Servisleri ile yataklı tedavi hizmeti vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Bayram Akyapin
★★★★★
Acilde görevli Doktor Gültekin Gülbahar'a hastalarla çok ilgilerinden dolayı teşekürler görevinde başarılar.
Tuncel Uysal
★★★★★
Sincan Dr. Nafiz Körez devlet hastanesinde yatmakta olan annem Fatma Uysal'ın iyileşmesinde buyuk katkısı olan Dr. Seyfullah Akkılınç'a sonsuz tesekkur ederim. Bütün hastane personelinin yenı yılını kutlar başarılar dılerim.
Eser Yaser Ertuğrul
★★★★★
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastamıza yaptığı başarılı müdahalelerden dolayı Dr. Seyfullah Akkılınç'a ne kadar teşekkür etsek azdır.

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan
2006 yılından beri itibaren Ahi Evren Mah. Ayaş Cad. Sincan adresinde faaliyet gösteren Odak Göz Merkezi aynı akademik kadrosu ile Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan şubesi olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
Özel Anadolu diyaliz Merkezi Sincan - Ankara'da 27.11.2002 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamış olup, 25 +1 cihaz ile çalışmaya devam etmektedir.
Özel Başak Tıp Merkezi
Özel Başak Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Özel Başak Tıp Merkezi 17/09/2006 tarihinde Ankara'nın Sincan ilçesi ve çevresinde hizmet vermeye başlamıştır. 10 Dalda uzman hekim kadrosu ve 24 saat acil ünitesi ile sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
Özel Sincan Tıp Merkezi
Özel Sincan Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Cebeci Fizik Tedavi Merkezi olarak hizmet vermiş olan kurum Ayaç Caddesinde Özel Sincan Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Sağlık Bakanlığı'ndan özel çalışma belgeli ve ruhsatlı tam teşekküllü bir A sınıfı Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tıp merkezidir.
Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 30 standart ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Koru Sincan Hastanesi
Özel Koru Sincan Hastanesi 5 katlı binasında, toplam 81 hasta yatağıyla hizmet sunuyor. Özel Koru Sincan Hastanesinin SGK ve Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşması bulunuyor.
Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi
Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan Sincan Koç Diyaliz Merkezi kendi yeni müstakil binasında hizmet vermektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan
Her türlü teknolojik altyapının düşünüldüğü modern binasında hizmet veren Dünyagöz Sincan, tecrübeli medikal kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉