Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı
Telefon:0 (312) 272-6240
39.98271532.585562

Kurum Hakkında

Sincan Devlet Hastanesi; 1989 Yılında Ankara Numune Hastanesine bağlı bir Semt Polikliniği iken, 1998 tarihinde 50 yatak kapasitesiyle hastane olarak resmi açılışı yapılarak bölge halkına hizmet vermeye başlamıştır.

Daha sonra hastanemiz bünyesine eklenen binaları ile bir bölge hastanesi şeklinde hizmet veren hastanemiz; Sincan, Eryaman, Yeni kent ve Ayaş da dahil olmak üzere çevre ilçe halkına (yaklaşık bir milyon nüfusa) hizmet vermektedir.

Hastanemiz; Sincan Fatih'de Merkez bina, 12. Caddede ek bina, Sincan Organize Sanayi bölgesinde, Yeni kent merkezde ve Ayaş ilçe merkezinde bulunan semt poliklinikleri ve yine Ayaş'ta bulunan Fizik Tedavi Merkezimiz ile birlikte toplam 6 ayrı yerde ve binada sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanemiz merkez binasında; cerrahi (Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi ve Plastik Cerrahi), üroloji, göğüs hastalıkları, kardiyoloji ve ortopedi servisleri ile toplam 100 yatak kapasitesi ile yataklı tedavi hizmeti verilmektedir. Ayrıca genel yoğun bakım ünitesinde 3 ve kardiyoloji yoğun bakım ünitesinde de 8 yatak olmak üzere 11 yatak kapasitesi ile yoğun bakım hizmeti de verilmektedir. Ameliyathanemizde küçük, orta ve büyük çaplı cerrahi girişimler güven içerisinde ve titizlikle yapılmaktadır.

Hastanemiz, laboratuar, radyoloji (MR, Tomografi, Ultrasonografi, Röntgen), diğer tetkik üniteleri (EEG, SFT, Eko, Eforlu EKG) ve sağlık kurulu hizmetlerinin yanında, 24 saat kesintisiz acil sağlık hizmeti veren acil servisimiz ile halkımıza ihtiyacı olduğu sağlık hizmetini vermektedir. Ayrıca Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak çalışan 112 Hızır Acil Hizmeti de hastanemiz merkez binamızda konuşlanmıştır.

Hastanemiz beş ayrı binada sağlık hizmet verdiği için binalar arası ulaşımın hastalarımızı mağdur etmemesi ve rahat ulaşım imkânının sağlanması amacıyla belirli saatlerde tüm binalar arası servis hizmeti verilmektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi, Ankara ili Sincan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği

Adres: Osmanlı Mah.( 12.Cadde) Ahi Mesut Bulvarı

Telefon: 0 (312) 263-5555

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği

Adres: Ömeroğlu Mahallesi Süzen Sokak

Telefon: 0 (312) 712-2472

MHRS - Online Randevu

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi RandevuDr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bayram Akyapin · 1 Ocak 2013

Acilde görevli Doktor Gültekin Gülbahar'a hastalarla çok ilgilerinden dolayı teşekürler görevinde başarılar

Tuncel Uysal · 30 Aralık 2011

Sincan Dr. Nafiz Körez devlet hastanesinde yatmakta olan annem Fatma Uysal'ın iyileşmesinde buyuk katkısı olan Dr. Seyfullah Akkılınç'a sonsuz tesekkur ederim. Bütün hastane personelinin yenı yılını kutlar başarılar dılerim.

Eser Yaser Ertuğrul · 30 Aralık 2011

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastamıza yaptığı başarılı müdahalelerden dolayı Dr. Seyfullah Akkılınç'a ne kadar teşekkür etsek azdır.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Odak Göz Hastalıkları Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B

Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3

Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.2 km. uzaklıkta

Ulubatlı Hasan Mh. Anıt Cd. Doğuş Kültür Sitesi G Blok No:4 D:1

Başak Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B

Sincan Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34

Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4

Koru Sincan Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1