Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Üniversite Mah. General Hulusi Sayın Blv. No:10
Telefon:0 (424) 247-0772
38.67575839.175105

Kurum Hakkında

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığının 05-12-2000 tarih ve 11062 sayılı olurları ile 12 Şubat 2001 tarihinde İlimiz Gümüşkavak Mahallesindeki 600 m2 kapalı alan üzerinde toplam 10 ünit olarak kurulmuştur.

Giderek artan hasta talebi ve artan personel kapasitesiyle binası dar gelmeye başlayan merkezimizin, ihtiyaca cevap veremeyecek kadar küçük olması nedeniyle, 07-05-2004 tarihli Elazığ Valiliğinin olurları ile Köy Hizmetleri Bölge Müdürlüğüne ait olan 1985 yılında inşa edilen, 7524 m2 alan üzerinde bulunan, 1920 m2 kapalı alana sahip binaya taşınarak, 01-06-2004 tarihinde yeni binada faaliyetine devam etmeye başlamıştır.

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Elazığ ili Üniversite Mahallesi General Hulusi Sayın Bulvarı adresindedir. Şehir merkezine 5 km. uzaklıktadır. Merkezimiz başta ilimiz olmak üzere, diğer il ve ilçelerden gelen hastalarada hizmet sunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Elazığ şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuElazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünya Diyaliz Merkezi

800 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mh. Fethi Ahmet Baba Bulvarı No:12

Doğu Anadolu Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Sürsürü Mahallesi, Malatya Caddesi No:37 Yumakgil Petrol karşısı

Universalgöz Elazığ Göz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Sürsürü Mah. Malatya Cad. No:1 Merkez

Çağrı Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Ataşehir Mah. Malatya Caddesi No:57

Fırat Üniversitesi Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampüsü

Elazığ Diyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Üniversite Mahallesi Koşu Sokak No:59