Ezine Devlet Hastanesi

Ezine Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ezine Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Ezine
Adres:Esentepe Mevkii Bayramiç Yolu 1.km
Telefon:0 (286) 618-2992
39.77623426.350681

Kurum Hakkında

Ezine Devlet Hastanesi Çanakkale-İzmir karayolunun Bayramiç ilçesi yol ayrımında 1 Çocuk uzmanı ve 1 pratisyen hekim ile 1991 yılında 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır.

Hastanemizin bir turizm bölgesinde olması, anayol ve kavşak noktaları arasında bulunması sebebiyle müracaat eden hasta sayısı her geçen gün daha da arttığı saptanıp binanın yetersiz kalması üzerine yeni hastane binası yapımına karar verilmiş ve 2008 Ocak ayında temel atılarak, yeni hastane binası projesi fiilen başlatılmıştır.

100 yatak kapasiteli olarak planlanan proje 2013 yılında tamamlanmış ve Nisan ayından itibaren de hizmet vermeye başlanmıştır.

Halen Hastanemiz 100 yatak kapasiteli olup: 4 salonlu Ameliyathane, 6 Cihaz ile Hemodiyaliz Ünitesi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Ortopedi, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Üroloji ve Fizik Tedavi Kliniği ile Hizmet sunmaktadır. Hastaların ve çalışanların konforu ve sağlığı gözetilerek yapılan modern binamızda her geçen gün eklenen yeni birimlerle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Ezine Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ezine Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Ezine ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ezine Devlet Hastanesi RandevuEzine Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erol Kivrak · 5 Mart 2018

Süper

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ezine Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ezine Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ezine Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi

20.1 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Edremit Cad.

Bayramiç Devlet Hastanesi

22.7 km. uzaklıkta

Camikebir Mahallesi İnönü Caddesi No:1

Doğa Deniz Diyaliz Merkezi

33.5 km. uzaklıkta

Gökçetepe Mh. Kurtuluş Sk. Okyanus Apt 4/5

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

35.8 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:7 Kepez

Dardanel Diyaliz Merkezi

37.3 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

37.9 km. uzaklıkta

Terzioğlu Yerleşkesi