Gölcük Devlet Hastanesi

Gölcük Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gölcük Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gölcük
Adres:Ihsaniye Hastane Caddesi Gölcük
Telefon:0 (262) 435-7660
Web Sitesi:golcukdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.70585729.841291

Kurum Hakkında

Hastanemiz; Yemyeşil bir tabiat ve İzmit Körfez manzarasıyla Kocaeli'nde birçok ilklerin hastanesidir Gölcük Devlet Hastanesi. Ülkemizdeki birçok İl hastanesinden daha fazla hizmet üreterek ilimizde de farklı bir misyona sahiptir. Hizmet potansiyeli ile sadece tüm Kocaeli'ne değil, çevre iller Yalova ve Adapazarı başta olmak üzere adeta tüm bölgeye hizmet sunmaktadır.

Gölcük Devlet Hastanesi 19719 m2 arsa üzerinde 14000 m2 bina alanı olmak üzere zemin ve bodrum katlarıyla birlikte olmak üzere 4 kat 2 blok ibaret olup, 172 yatak kapasitesi ile 1989 yılının Aralık ayında hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
 • Üroloji

Gölcük Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölcük Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gölcük Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özkan Sofuoğlu
Bugün 27 nisan 2013 Gölcük Devlet Hastanesine 6 yaşındaki oğlumun ateşlenmesi sonucu acile müraacat ederek sarı etiket ile muayene olmak için sıraya girdik. Sıraya girdik çünki sarı etikette yoğun bir hasta vardı ve maalesef 1 hemşire çocuğun ateşi 40 sanırım durumun vahamiyetini ortaya koyuyordur. Tam sıra geldi derken acil ambulansla bir vaka daha geliyor hemşire hanım ordaki tek yetkili tek sorumlu ve o hemşire hanımı buradan tebrik ediyorum. Taktir ediyorum o gelen şimdi rahmetli olan vakayı hayata tutundurmak için verdiği çabadan dolayı. Şimdi bu yazıyı umarım bir yetkili okurda toplam nüfusu 132000 olan bir ilçenin tek acil hizmeti veren bir devlet hastanesinin. Nasıl olurda 1 hemşire görevlendirilir bu sorumsuzluktur. Duyarsızlıktır. Ayıptır vicdansızlıktır. O yetkili her kimse onu kınıyorum. Ve bu durum acilen düzeltilmeli nöbetçi doktor sayısı arttırılmalıdır yetkilileri göreve davet ediyorum.
Yasin-tanta Tan
★★★★★
Geçtiğimiz pazar günü kalp krizi geçirmiştim ailem çok acele beni Gölcük Devlet Hastanesine kaldırdı. İlk başta kimse inanamadı ordakiler beni tanıyor. Çünkü ne sigara ne içki içmeme ama yetmiyor. Allah doktorlardan personel arkadaşımdan hemşire arkadaşlardan hepsinden Allah razı olsun çok ilgilendirler hemen beni İzmit Akademi Hastanesine naklettiler orda kardiyoloji doktoru Aykut Tantan evini arayıp hastaneye acilen geldi ve adam evini barkını ailesini bırakıp hastasının yanına geliyor, gerçi tüm doktorlarımız yapıyor kimse demesin doktorlarımız acilde bakmıyor bakıyorlar hemde en iyi şekilde. Hepsinden Allah razı olsun anında müdahale edip Akademi Hastanesine yolladılar 112 ambulans ile Akademi Hastanesinde doktor tarafından kapıda kaşılandım Sayın Yüksel Balaban tarafından. Elinden gelen herşeyi yapdılar Akademi Hastanesinde çalışan doktolar personel hemşire sağlık memurları hepsi çok ilgilendiler onlardan Allah razı olsun.

Yaşınız kaç olursa olsun kalbinizi kontrol ettirin kalp krizi yaş dinlemiyor devlet hastanesindeki özellilkle acil bölümdenki tüm doktorlarımız hemşire arkadaşlarımız sağlık memurlarımız personel arkadaşlarımız bana çok yardımcı oldular hepsine minnettarım sağolun. Şunu bilinki bir tek bana değilki gerçekten herkese aynı muameleyi yapıyorlar yeterki güvenin onlardan Allah razı olsun.

Gölcük Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Gölcük Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 38 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölcük Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medar Gölcük Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Ford Sapağı Karşısı Çiftlik Mah. 4179 Sok. No:1
Gölcük Diyaliz Merkezi
510 metre uzaklıkta
Çiftlik Mah. Hastane Cad. No:12/A
Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No:156
Gölcük Donanma Devlet Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı
Kocaeli Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Yeniköy Merkez Mah. Mine Çiçeği Sok. No:6
Derince Marmara Tıp Merkezi
5.8 km. uzaklıkta
Çenedağ Mah. Denizciler Cad.
Derince Diyaliz Merkezi
6.3 km. uzaklıkta
Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337