Özel Gölcük Diyaliz Merkezi

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Gölcük Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gölcük
Adres:Yalı Mah. Devlet Karayolu Cad. No:106
Telefon:0 (262) 427-2721
40.71743129.773476

Kurum Hakkında

Merkezimiz Kocaeli Gölcük Değirmendere'de 2006 yılından itibaren siz degerli hastalarımıza hizmet vermektedir. Makinalarımız Fresenius 4008 S ve 4008 B markadır. Medikal malzeme olarak tamamen bio uyumlu Fresenıus marka malzemelerle çalışmaktayız. Merkezimizde toplam 20+1 adet hemodiyaliz cihazı mevcut olup HCV (+), HVB (+) hastaları için ayrı cihaz ve bölüm bulunmaktadır.

Merkezimizde tedavi seçenekleri ve nakil hakkında bilgilendirme yapılmakta ayrıca işlemlerin seyri konusunda hastalarımıza yardımcı olmaktayız. Merkezimizde SGK (ssk, bağkur, emeklisandığı) mensuplarına, Kore Gazilerine, Çalışan Kurum mensuplarına, Özel Sigortalarla anlaşmalı olup yurtiçi ve yurtdışı hastalarına ilave ücret talep etmeden hizmet vermekteyiz.

Hastalarımıza diyaliz süresince hasta başı LCD televizyonlarımız, gazete, dergi ve seans arasında yiyecek içecek ikramlarımızla keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktayız. Diyaliz salonlarımız merkezi ısıtma, soğutma ve otomatik havalandırma sistemi, ferah iç mekanı, mükemmel manzarasıyla siz değerli hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktayız. Hastalarımızı klimalı araçlarla evlerinden veya yatmış oldukları hastanelerden alınıp diyaliz bitiminde tekrar alındıkları yere bırakmaktayız.

Biz diyaliz tedavisinde deneyimli, güvenilir ve güleryüzlü kadrosu en son teknolojiye sahip cihazlarıyla hemodiyaliz tedavisinde dünya standartlarında hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gölcük Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

4.2 km. uzaklıkta

Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No:156

Körfez Marmara Hastanesi

4.9 km. uzaklıkta

Güney Mah. Albay Sok. No:16

Derince Diyaliz Merkezi

5.2 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

5.4 km. uzaklıkta

Yeni Yalı Mh. Hürriyet Cad. No:45

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

5.8 km. uzaklıkta

İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.

Gölcük Devlet Hastanesi

5.9 km. uzaklıkta

Ihsaniye Hastane Caddesi Gölcük