Özel Gölcük Diyaliz Merkezi

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Gölcük Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gölcük
Adres:Çiftlik Mah. Hastane Cad. No:12/A
Telefon:0 (262) 414-0500
40.71049129.841184

Kurum Hakkında

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Diyaliz Merkezi, Gölcük Devlet Hastanesi ve Özel Hastaneye 5 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır.

Tüm kurumlar ile anlaşması olan diyaliz merkezimizde, tedavi gören hastalardan hiçbir ilave ücret alınmamakta olup, hastaların her ay periyodik olarak Uzman Hekim tarafından muayenesi gerçekleştirilmektedir.

Kurumumuzda tedavi gören hastaların her ay düzenli olarak diyaliz yönetmeliğine uygun şekilde kan tahlilleri, 6 ayda bir AC grafi ve EKG çekimleri yapılmaktadır ve uzman hekim tarafından kontrolleri düzenli olarak sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gölcük Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölcük Devlet Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Ihsaniye Hastane Caddesi Gölcük

Medar Hastanesi Gölcük

790 metre uzaklıkta

Ford Sapağı Karşısı Çiftlik Mah. 4179 Sok. No:1

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No:156

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı

Derince Marmara Tıp Merkezi

5.2 km. uzaklıkta

Çenedağ Mah. Denizciler Cad.

Derince Diyaliz Merkezi

5.8 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337