Özel Medar Gölcük Hastanesi

Özel Medar Gölcük Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medar Gölcük Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gölcük
Adres:Ford Sapağı Karşısı Çiftlik Mah. 4179 Sok. No:1
Telefon:4449941
Web Sitesi:www.medarhastanesi.com.trHata Bildir
40.70504929.847166

Kurum Hakkında

Özel Medar Gölcük Hastanesi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Gölcük merkezde 2000 yılında Gölcük Aile Tıp Polikliniğini açarak bu bölgedeki halkımıza "Sağlıkta Buluşma Noktası" felsefesiyle hizmet vermeye başladık. 2007 yılında ise o dönemde Kocaeli'nin en modern ve m2 bakımından en büyük Tıp Merkezini halkımızın hizmetine sunduk.

Bölge halkının sağlık alanındaki ilk danışma ve çözüm merkezi olmasını hedefleyen kurumumuz bir çok dalda hizmet vermiş olup, sağlıkta ihtiyaç duyduğu kaliteyi sağlamak adına her geçen gün kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir. Kurumumuz deneyimli hekim kadrosunu yeni açtığımız hastaneyle genişletmiş, güler yüzlü personelimizle memnuniyet kendine birincil görev olarak edinmiştir.

Günümüzde yükselen değer ve işletmelerin vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelen Kalite ve Akreditasyon çalışmalarının hem Uluslar arası Kalite Standartları çerçevesinde hızla devam etmekte olup, hizmet kalitemizi dünya standartlarına taşıma çabasındayız.

Hastanemiz gerek Yalova-Karamürsel gerekse İzmit-Başiskele istikametinden gelen hastaların kolay ulaşabileceği Ford sapağı karşısında kurulmuştur. Hastanemiz 11.000 m2 kapalı alana sahip, modern görünümü, alt yapısı ve teknolojisi ile çok amaçlı ve dünya standartlarında planlanmıştır. Hastanemiz 101 yataklı olup 17'si Yenidoğan, 1'i Koroner, 16'sı Genel olmak üzere 34 Yoğun Bakım yatağımız bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medar Gölcük Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Bulut
Çok taraflı ve insanları yanlışa yönlendiren bir hastahane. Çevremde gidipte hekimlerinden memnun olanı hiç duymazken iyi namı nasıl oluyorda Türkmenistana ulaşıyor birde yıldız almış.
Necmettin Torun
★★★★★
Adem hocamıza bugun Türkmenistandan hasta gelmişti hocamızın teşhisinin ne kadar iyi oldugunu duymuş çok gurur verici Allah uzun sağlıklı ömürler versin.
Meral Özcan Yılmaz
★★★★★
Rad.Dr Adem Beye Allah sağlıklı uzun ömürler versin onun gibi doktorlara gerçekten çok ihtiyacımız var doğru teşhisleri ile çok hastanın hayatı sayesinde kurtuldu. Allah sizden razı olsun hocam
Ekrem Ünal
★★★★★
Rad. Dr. Adem beye çok teşekkür ederiz, yakın ilgisi ve mesleğindeki tecrübelerini biz ve Gölcük takdir ediyoruz. Alllah cc razı olsun
Nilgün Candantan
★★★★★
Aydın Ünsal'a teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten mesleğine layık güler yüzlü hastaları ile yakından ilgilenen teşhisi mükemmel başarılı.
Nermin Tok Erdinç
★★★★★
09-01-2012 tarihinden itibaren 3 gün üst üste yüksek tansiyonum nedeniyle gittiğim bir anne şevkati ile yaklaşan, güleryüzlü, ticari kaygı taşımayan Dr. Sevim Yılmaz hanıma ve Dr. hanım gibi güleryüzlü ve sabırlı tüm personele, özellikle açlık kan şekeri ve tokluk kan şekeri için kan alan laboratuvardaki iki hemşireye mesleki becerilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Özel Medar Gölcük Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Medar Gölcük Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 95 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölcük Devlet Hastanesi
Gölcük Devlet Hastanesi
503 metre uzaklıkta
Gölcük Devlet Hastanesi sadece tüm Kocaeli'ne değil, çevre iller Yalova ve Adapazarı başta olmak üzere adeta tüm bölgeye hizmet sunmaktadır.
Özel Gölcük Diyaliz Merkezi
Özel Gölcük Diyaliz Merkezi
787 metre uzaklıkta
Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Diyaliz Merkezi, Gölcük Devlet Hastanesi ve Özel Hastaneye 5 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır.
Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Garajlarda, Gölcük Belediyesinin karşısında yapılan yeni binasında Ekim 2014 tarihinde hizmete açılmıştır.
Gölcük Devlet Hastanesi Semt Polikliniği
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak görev yapan Donanma Caddesi üzerinde bulunan, Yeni Mahalle Sağlık Kompleksi, toplamda 5 bin 18 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir.
Özel Kocaeli Hastanesi
Özel Kocaeli Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Kocaeli Merkez Polikliniği adıyla hizmet vermeye başlayan kurumumuz günden güne sağlık alanındaki kalitesini arttırmış ve hizmet ağını Özel Kocaeli Hastanesi'ni de bünyesine katarak genişletmiştir. Başiskele bölgesinde Kocael
Özel Derince Marmara Tıp Merkezi
Sağlık Mutluluktur sloganı ile 1995 yılından beri Körfez'de, Özel Körfez Marmara Hastanesi olarak sağlık hizmeti veren kuruluşumuz Derince'de Özel Derince Marmara Tıp Merkezi ile hizmetlerine devam ediyor.
Özel Derince Diyaliz Merkezi
1998 yılından beri Kocaelinin Derince ilçesince faaliyet gösteren Derince Diyaliz Merkezimiz uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir.
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 45 ayrı branşta toplam 160 poliklinik ile yılda bir milyonun üzerinde hastaya poliklinik hizmeti verilirken, 669 fiili yatak kapasitesi ile de ayda ortalama 3500 üzerinde hastaya yatar
Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kocaeli Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2009 yılında Rotary Hizmet Binasına taşınmıştır ve halen aynı binada hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medar Gölcük Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉